Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól teszem, hogy megválok...

Jól teszem, hogy megválok tőle? Szerintetek ki a hibás (abb)? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 2 héttel ezelőtt összevesztem azon, hogy megdobott vállfával én meg mondtam, hogy a ... anyját. Ezen nagyon megsértődött és ezt mondta: "Miért kell a családtagokat is belekeverni a csúnyabeszédbe?" Onnantól kezdve nem szólt hozzám. Amikor a suliban bocsánatot kértem és próbáltam elmagyarázni neki, hogy nem pont az ő anyjára értettem, hanem általánosságban meg nem gondoltam komolyan, csak elborult az agyam, tök bunkó volt és meg se hallgatott, csak elviharzott a teremből. Én meg elkezdtem bőgni, mert így még nem beszélt velem senki. A mostani barátnőm megvigasztalt és mondta, hogy ez a csaj nem ér meg ennyit és pont ezt akarta elérni. Én lenyugodtam és délelőtt nem is szóltam hozzá és a többi lányhoz (mert persze mellém csak az Eszti állt, aki megvigasztalt). Délután beszélgettem Esztivel, erre ő odatolja a képét és úgy tesz, mintha mi sem történt volna. Én nem szóltam semmit se, csak néztem, hogy ez meg mit keres itt. Azon a délutánon újra jóba lettünk. Másnap mindenkinek vittem itthonról cukrot, mert utolsó nap volt. Mindenkinek jutott, csak pont az egyik barátnőmnek nem, mert az egyik osztálytársam megette az övét is. Ezért is engem hibáztattak. Következő órán ők és Eszti is kint voltak az udvaron, de mi nem mentünk ki németen, ezért én nem tudtam ott lenni. Ők egész óra alatt engem beszéltek ki. Eszti mindent elmondott. Apukámra azt mondták, hogy nagyon bunkó, anyukámra pedig azt, hogy bármit megtesz. (És még ő mondta, hogy a szülőket miért kell belekeverni).

Azóta nem szólnak hozzám.



2015. ápr. 15. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Beszélges Esztivel,ő jófejnek tünik.
2015. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ma odajött hozzám (az akivel összevesztem) és bocsánatot kért. :)
2015. ápr. 17. 15:52
 3/17 anonim ***** válasza:
Minndig ez lessz.Bocsánatot kér ,oszt minden kezdödik elöről.
2015. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ezt a kommentet csak neked címezem.

1. Tanulj meg helyesen írni!

2. Majd én eldöntöm, hogy milyennek ismerem, tudod? Jobban tudom, mint te! Nem fogja mégegyszer ezt tenni, mert ő sose kér bocsánatot, most először tette! Szóval ennyi.

2015. ápr. 18. 22:03
 5/17 anonim ***** válasza:

Te is kérdező!

*még egyszer

2015. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 3n azért mégsem hosszú "sz"-szel írtam a leszet... -.-"
2015. ápr. 20. 22:24
 7/17 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 20. 22:25
 8/17 anonim ***** válasza:
A hiba az hiba.Szerintem a te hibád is éppen elég nagy,mit az ővé.Nem kell mentegetőzni mindenkivel megesik,de,ha már te voltál olyan kedves,hogy belekötsz másba,akkor másnak is szabad beléd
2015. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de az én hibám, hogy megdobtak egy vállfával (hosszú sztori) és mondtam mérgemben dolgokat? Ne röhögtess!
2015. ápr. 21. 16:45
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én a helyesírásra értetem.Nagyon megtámadtad az válaszadót-
2015. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!