Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ha barátnőm fent...

Szerintetek ha barátnőm fent maradt úgy, hogy másnap korán kelt akkor nekem is illik fent lenni?

Figyelt kérdés

Barátnőm hétvégén 6 kor kelt,ment dolgozni.Ez csak 1x-i egy hétvége volt. Viszont pénteken és szombaton is kb 11-ig fent volt,mivel áthívott átmentem beszélgettünk. Viszont voltak napok amikor én már 9- fél 10 körül haza jöttem,mert másnap korán keltem.Én gyakorlatra járok hétköznaponként,de mivel reggeltől estig,így olyan mintha melóznék.

Ezen gondolkoztam,hogy ő bevállalta,hogy dolgozott korán kelt,én meg eddig talán 1x ha bevállaltam a pár hónap alatt,hogy tovább nála maradok.


Mondjuk én olyan vagyok,hogy ha tudom másnap korán kelek automatikusan hamarabb megyek aludni,álmosabb is vagyok.Ez nálam be van rögzülve! Most kicsit elgondolkoztatott ez az egész.

Mondjuk tény,hogy csak két nap és hogy holnap alhat ameddig akar,de ha én hétköznap vállalom be akkor nekem ki kell várnom a hétvégét a kialvásra,ami nekem nagyon fontos ha keveset alszok használhatatlan vagyok másnap :(


2015. ápr. 19. 21:13
 1/2 anonim válasza:

Lehet kevesebb az alvásigénye. Én is csak 5-6 órákat alszom, a párom meg képes 8-10 órákat is. Még sincs köztünk vita.Beszéld meg vele.

nem biztos hogy miattad maradt fenn, lehet hogy egyébként is későn fekvő..

2015. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amúgy ő nem a párom :D én is lány vagyok.


Neki szerintem több az alvásigénye,mert kb éjfél-1 óra körül megy aludni de másnap 11-12 -ig alszik


nekem egy 8-9 óra alvás elég :)


Mind1 csak gondoltam rákérdezek,hogy mások hogy gondolják ezt.Hiszen barátságban ugye mindent úgy mond egyformán kell csinálni. Szóval pl nem lehet az,hogy mindig csak egyik keresi a másikat,a másik meg abszolút nem.

2015. ápr. 20. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!