Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elkoltoztunk, es azota romokba...

Elkoltoztunk, es azota romokban az eletem?! /tobbi lent/

Figyelt kérdés

Sziasztok, egykis faluban eltem a szuleimmel, aztan kulfoldre koltoztunk es egyre jobban hallom hogy az egyik ,,volt legjobb baratnom" hazugsagokat terjesztett rolam es mindenkit ellenem forditott. es megfenyegetett hogy ha majd ,,haza" megyek megfognak verni tobben is, hiaba mondom hogy nem szeretnek haza mennk demuszaj mert felevkor jottem el es ugy hogyakkor magantaanulo lettem tehat evvegen muszaj haza mennem vizsgazni:( most megint megfenyegetett masik ket lany hogy megvernek es olyat terjesztenek rolam hogy a pofam leszakad. azt terjesztettek hogy engem egy srac megujjazott. Semmi nem igaz ebbol megis elhittek. teljesen kivagyok akadva es tenyleg felek mar haza menni!:(

13/L



2015. ápr. 21. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Induljon a fal!
2015. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irigyek mert külföldre mentél! Vannak irigy emberek és ez lesz az életben! Hazamész nem fognak bántani, ha igen vissza ütsz! Meg kell védened magad, és ezt most kell megtanulnod, mert ha felnőtt leszel bizony több csapás fog érni az életben!
2015. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És mégis, miért jár azért verés egy ismerőstől mert megujjazott egy fiú?
2015. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem egyedül fogsz hazamenni. ha jó a viszonyod az anyukáddal, beszélj vele erről.
2015. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Faterod tud róla hogy téged fenyegetnek ?


Ha az én lányom lennél első nap bemennék veled az iskolába és első órán felállítanám azokat akik megfenyegettek.


Aztán megmondanám nekik hogyha csak egyetlen hajad szála is görbül vagy bárki csak véletlenül is csúnyán néz rád vagy egy félre érthető megjegyzést tesz, azt élve eltemetem az egész családjával együtt.

2015. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!