Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is bunkóság ami a...

Szerintetek is bunkóság ami a barátnőm csinál?

Figyelt kérdés
Beteg voltam és nem tudtam menni suliba. Hétfőn dogát írunk. A tanár ezen a héten mondta meg pontosan melyik anyagrészekből. Nagyon fontos dolgozat lesz. Hétfőn diktálta le a tanár. Kedden mondta a barátnőm, hogy lediktálta, majd elküldi nekem is. Elfelejtette. Tegnap reggel ráírtam facebookon, hogy legyen szíves elküldeni, mert szeretnék alaposan felkészülni. És ennek ellenére még most sem küldte el, pedig nár tegnap látta az üzenetemet. Szerinten ez nagyon bunkó dolog, hiszen tudja milyen fontos ez a doga. És ma nincs is suli, szóval ráérne. Fáj neki fél percet rám szánnia. Ti mit gondoltok?
2015. ápr. 24. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mástól is el tudnád kérni, nem?
2015. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha direkt csinálja akkor ja..bunkóság.De legalább tudod,hogy nem lehet számítani rá a szükségben. Mást nem tudsz megkérdezni?
2015. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miután nem válaszolt elkértem mástól. De nem ezen van a hangsúly, ha nem azon hogy tudja hogy ez milyen fontos, látja hogy még rá is írok és mégsem küldi el.
2015. ápr. 24. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valami olyan fontos akkor nem fészbúkon kéne üzengetni, hanem felhívni...
2015. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom mindenképpen én vagyok a rossz. A telefonja elromlott, ezért nem hívtam. Ja és a városban lakik,én pedig egy kis faluban mielőtt abba is belekötne valaki.
2015. ápr. 24. 11:17
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Bunkóság, ja. Most ettől jobb neked? Többet tudsz a dolgozatra? Nem.

A te érdeked. Biztos van más osztálytársad is, akinek van telefonja. Ja persze, mindenkié elromlott. Sőt. Senki nem válaszol facebookon, neten se, mi több, megszűntek létezni.

Ez az életben így megy, szívességet kérni egy dolog, elvárni már nem lehet. Ha kell neked valami, neked kell tenni érte. Ha annyira fontos lenne a dolgozat és nem csak drámázni akarnál, akkor már régesrég megszerezted volna és most a hátsódon ülve magolnád.

2015. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Bunkóság, ja. Most ettől jobb neked? Többet tudsz a dolgozatra? Nem.

A te érdeked. Biztos van más osztálytársad is, akinek van telefonja. Ja persze, mindenkié elromlott. Sőt. Senki nem válaszol facebookon, neten se, mi több, megszűntek létezni.

Ez az életben így megy, szívességet kérni egy dolog, elvárni már nem lehet. Ha kell neked valami, neked kell tenni érte. Ha annyira fontos lenne a dolgozat és nem csak drámázni akarnál, akkor már régesrég megszerezted volna és most a hátsódon ülve magolnád."


Kedves utolsó "válaszoló"!

Ez itt a gyakorikerdesek.hu weboldal, ami azért létezik, hogy kérdezni lehessen. Én kérdeztem valamit, de te még véletlenül sem erre válaszoltál, csupán bennem keresed a hibát. A "válaszod ezért teljesen haszontalan, nem ide való. Kértem, hogy töröljék, mert ez az agresszív viselkedés helytelen példát mutat. Nagyon sajnálom, hogy ilyen megkeseredett vagy, hogy más, számodra vadidegen embereken töltöd ki a dühödet. Remélem egyszer majd el tudod engedni ezt a rengeteg dühöt, mert biztos vagyok benne, hogy egyébként egy fantasztikus, csodálatos ember vagy. Minden szépet kívánok neked és az összes többi válaszolónak is!

2015. ápr. 24. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!