Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egy felnőtt nő...

Szerintetek egy felnőtt nő mennyit találkozzon a barátnőjével?

Figyelt kérdés
23 vagyok,van barátom.A legjobb barátnőm nehezményezi,hogy egy héten nem többször találkozom vele,hanem mondjuk egy héten egyszer vagy kéthetente.Mivel van barátom,van családom.Most épp egy rokoni buli miatt nem értem rá,habár múlthéten találkoztam vele,most azért megsértődőtt,hogy mi az,hogy velük vagyok,és nem vele.Azt sem vezsi figyelembe hogy van barátom,és vele is szeretnék időt tölteni.Nem vagyunk gyerekek,hogy állandóan találkoznunk kéne.Változnak az idők,az életek,s attól még,hogy dolgozom,s kevesebbet érek rá,attól még a barátnőm marad,de szerinte a találkozások gyakoriságából lehet felmérni,hogy ki mennyire jó barát.Szerintem meg nem így van.DE az a baj,hogy mindenen megsértődik,nem lehet neki ezt így nyíltan elmondani.A legdurvább az volt,mikor műtöttek, s megkérdezte,mikor érek rá.Nektek mi a véleményetek erről?

2015. ápr. 25. 11:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem, de ez csak egy erős "szerintem", elhanyagolod és Én neki adok igazat. Tök mindegy, ki mennyire jó barát, ha két ember nem tartja a kapcsolatot, tönkre megy.

Én értem, mit mondasz, és abban igazad is van, hogy nem a találkozások gyakoriságától lesz valaki rosszabb vagy jobb barát, ellenben a te részedről is paraszt, hogy "de hát nekem dolgoznom kell", "de hát nekem barátom van, "de hát nekem családom van", "de hát...". Mintha Állandóan kibúvót keresnél. Mintha nem érdekelne már annyira - és szerintem Ez zavarj őt. Hogy érzi, nem érdekled már annyira.


Én azt mondom, család, munka és társ mellett is képes az ember időt szakítani haverokra, ha akar. Szerintem akarat kérdése.

2015. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mint írtam,minden héten találkozom vele több órát.DE az,hogy ne vegye figyelembe,hogy van barátom,hanem a találkozásunk után 2 órával megkérdezi neten,hogy mikor érek rá.Pont nem érdekli,hogy a barátommal mikor találkozom ,csak az a fontos,hogy minél többet vele legyek.Nem hanyagolom őt,mert naponta beszélünk,neten,s találkozunk.
2015. ápr. 25. 11:40
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
Meg kéne értenie a barátnődnek hogy van magánéleted nélküle is! Ha nem képes ezt tiszteletben tartani, akkor ő nem is igazán a barátod!
2015. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ja meg szerinted az nem erős egy kicsit,hogy műtét után nem azt mondja,hogy gyógyuljak meg,hanem azt,hogy mikor érek rá??
2015. ápr. 25. 11:41
 5/27 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem,amit a 3as válaszoló írt.
2015. ápr. 25. 11:42
 6/27 anonim ***** válasza:
54%
#4 Őszintén? Nem. Mármint, vannak ennél húzósabb dolgok is. És lehet, azért keres meg találkozás után, mikor érsz rá megint, mert tudja, ha ő nem keresne, te sem keresnéd, mondván... hát de neked barátod/családod/munkád van.
2015. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el neki! :) Szerintem meg fogja érteni! Ha meg nem, akkor tényleg nem a barátod. :/
2015. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%
Szerezzen magának életet, ha ennyire el van veszve nélküled az az ő baja.. szégyen.
2015. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Kedves 6.os.Az első az volt műtét után,hogy neki írtam,hogy mi van velem.S bizony magamtól is keresem őt,elég sokszor.
2015. ápr. 25. 11:48
 10/27 A kérdező kommentje:
Sajnos neki nincs barátja évek óta.
2015. ápr. 25. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!