Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egy felnőtt nő...

Szerintetek egy felnőtt nő mennyit találkozzon a barátnőjével?

Figyelt kérdés
23 vagyok,van barátom.A legjobb barátnőm nehezményezi,hogy egy héten nem többször találkozom vele,hanem mondjuk egy héten egyszer vagy kéthetente.Mivel van barátom,van családom.Most épp egy rokoni buli miatt nem értem rá,habár múlthéten találkoztam vele,most azért megsértődőtt,hogy mi az,hogy velük vagyok,és nem vele.Azt sem vezsi figyelembe hogy van barátom,és vele is szeretnék időt tölteni.Nem vagyunk gyerekek,hogy állandóan találkoznunk kéne.Változnak az idők,az életek,s attól még,hogy dolgozom,s kevesebbet érek rá,attól még a barátnőm marad,de szerinte a találkozások gyakoriságából lehet felmérni,hogy ki mennyire jó barát.Szerintem meg nem így van.DE az a baj,hogy mindenen megsértődik,nem lehet neki ezt így nyíltan elmondani.A legdurvább az volt,mikor műtöttek, s megkérdezte,mikor érek rá.Nektek mi a véleményetek erről?

2015. ápr. 25. 11:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
11es vagyok: Terhes ez a közeledése feléd, felesleges tovább ragozni. Most el lehet dönteni, hogy megpróbálsz kompromisszumokra törekedni és efelé irányítani a barátnődet is vagy szépen hagyjátok a halálba sodródni a barátságot, mert ezeknek általában vagy az a vége.
2015. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ami miatta lenne mert nem hajlandó elfogadni hogy van életem.Eröszakoskodik,bevágja a durcát hogy családi progi miatt nem érek rà.Ha lazább lenne s könnyebben venné jobb lenne mindkettőnknek.
2015. ápr. 25. 19:08
 23/27 anonim ***** válasza:
Ezt neki mondjad a jó ég áldjon meg. NEkünk hiába magyarázod itt, attól ez nem fog megoldódni.
2015. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

18-as vagyok.


Hát nálunk változó volt.Amíg itt lakott addig kb 6-10 órát változóan együtt voltunk,nem volt munkák, nem volt párunk,közel is laktunk ugye mint írtam.Sok volt a szabadidő.


Aztán amikor dolgoztunk vagy párja lett akkor csökkent napi két napontai 3-5 órára a találkozás időtartama.


Amikor meg elköltözött,rendszerint én mentem hozzá, 50 percet utaztam kb , 3-4 órát fixen együtt töltöttünk. Mondjuk én úgy voltam az egésszel, 1-2 órára semmiképpen sem utaztam volna be,hiszen csak az út volt majdnem egy óra. Így azért volt,hogy miattam nem heti 3-4 hanem mondjuk 2 találkozó volt/ ebben az időszakban csak 5 órát dolgoztam 12-13 óra fele végeztem és a melóhelytől fele annyi idő volt a beutazás a barátnőmhöz,mint amúgy volt/


Jelenleg gyakorlatra járok(reggel 9-17-18-ig) neki ismét van párja,bár itt lakik.De heti 3x-4x 2-3 órát vagyunk együtt kb. Ha lenne párom fogalmam sincs,hogy oldanám meg ezt így. Bár tény,hogy a vizsgát pár hét múlva lerakom, és csak melóznom kell,de legalább a hétvégéim szabadok lesznek :)


Mint írtam,egy őszinte beszélgetés sokat segíthet!

2015. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ja az kimaradt,hogy nem,én nem vágtam be a durcát ha vmi miatt nem tudtunk találkozni,ahogy ő sem,ha nekem kellett menni pl családi ebédre.


18-as voltam

2015. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szokványos probléma. A csajok bepasiznak, nincs idejük a barátnőre. 40 fölött általában újra egymásra találnak.
2015. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Van időm,csak nem mindennap négy óràt.
2015. ápr. 26. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!