Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azzal a kérdéssel fordulnék...

Tinu kérdése:

Azzal a kérdéssel fordulnék ide, hogy vajon mitól lehet, hogy ha valaki nem tud sírni vagy éppen mindenen okkal ok nelélkül sír?

Figyelt kérdés
Az egyik barátőm nem bír sírni akármit is mondanak neki (A barátnőm most van túl egy szerelmi csalódáson) Én pedig akármit teszek folyton rajtam van a sírógörcs. Még akkor is ha épp nevetek, vagy vidám vagyok mindig rám tud törni a sírás. Okkal és ok nélkül sírok (Nekem családi gondjaim vannak. Nevelőapám nagy különbséget tesz a féltesóim és köztem. Sajnos néha anyám is így tesz. ) Ezek a tettek ellen mit lehet tenni vagy kihez lehet fordulni, hogy a barátnőm bírjon sírni én pedig nem sírjam el mindig mindenhol magam?
2015. ápr. 26. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd amúgy meg tud birkózni a dolgokkal, és ki tudja adni magából a feszültséget másképp, akkor nem annyira baj, hogy nem sír. Az sem baj, ha te meg így dolgozod fel a dolgokat (én is sokszor szoktam sírni, van, amikor a regénykezdeményeim hősein, akikhez fizikai közöm nincsen... de én ezt nem tartom bajnak, legalább át tudom érezni az érzelmeiket :D). Ha nagyon zavar, akkor menjetek pszichológushoz, sokat tud segíteni.
2015. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bar
2015. ápr. 26. 11:35
 3/7 A kérdező kommentje:
* Barátnőm sajnos nem nagyon tudja levezetni a feszültséget. Sajnos ha már nem bírja akkor üt. Engem pedig hogy folyton okkal ok nélkül sírok már anyám is el akar vinni pszichológushoz mondván hogy bolond vagyok
2015. ápr. 26. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha barátnőd beiratkozna vmi küzdősportra? Boksz pl. Ott is ütnie kell, csak éppen akkor a bokszzsákot püföli, és nem más embert.
2015. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt meg el kellene felejteni, hogy pszichológushoz csak a bolondok járnak, anyukád nem kicsit hülye, hogy így vezeti fel. A pszichológus csak segít feldolgozni dolgokat, és tök jó, hogy egy elfogulatlan, vadidegen, de az emberi lélekhez értő emberrel tudsz beszélni. Én is voltam már, először én is paráztam, hogy jaj, azt fogja hinni, hogy kettyós vagyok... de közben teljesen felüdülés-érzetem volt, hogy kibeszélhetem magamból a dolgokat, és arra is ráébresztett, hogy NEM vagyok hülye. Ha meg esetleg neked súlyosabb lenne a problémád, amit amúgy nem hiszek az írásod alapján, akkor még időben el tud küldeni pszichiáterhez.
2015. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anya szerinten vagyok hülye mások szerint meg nem.
2015. ápr. 26. 13:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen a pszichologus dolgot már felvetettük a barátnőmmel, de egyikünk sem mer elmenni
2015. ápr. 26. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!