Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már, hogy részegen...

Volt már, hogy részegen indokolatlanul csúnyákat mondott neked egy jó barátod? Miket? Nagyon haragudtál?

Figyelt kérdés

És fordítva ? Veled előfordult már?


Egyik nagyon jó barátnőmmel borzalmasan csúnyán beszéltem, teljesen alaptalanul, nem gondolok olyanokat róla, amiket mondtam, mintha nem is én mondtam volna, annyira berúgtam, hogy azt sem tudtam ki ő és én ki vagyok... (persze nem emlékeztem másnap, ő világosított fel)Azt mondta nem haragszik: látta, hogy világomról nem tudok. Én azóta sem nagyon merek ráírni, nagyon dühös vagyok magamra és nem értem miért történt...


Kb hetente egyszer iszok/bulizok, voltak dolgaim, de ilyen még soha ez már 1,5 hónapja volt, természetesen azóta nem ittam alkoholt és nem is tervezem...


2015. ápr. 26. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt. Nagyon megbántott egy nagyon jó barátom. Elküldtem a p*csába. Másnap kibékültünk. Nem haragszok rá, nem hoztuk szóba többet, de nem felejtettem el.
2015. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!