Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik legjobb barátodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátodnak elmondanád, h szerelmes vagy belé?

Figyelt kérdés

Lényeg az,hogy nagyon jóban vagyunk,de sajnos van egy szép barátnője és nagyon komoly a kapcsolatuk.Lassan 1 éve szerelmes vagyok bele.Próbáltam egy barátot keresni,de sose jött össze,mert csak mindig rá gondoltam.Próbáltam kerülni,de az se jött be.Ha elmondom neki,akkor lehet,h tönkremegy a barátságunk.

Kérlek segítsetek!

19L


2010. aug. 28. 14:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem mondtam el, mert hasonló volt a helyzet nálam is. Csak én fiú vagyok.
2010. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője akkor abba ne szólj bele mert nem biztos hogy viszont érez de én is igy vagyok a lány barátommal:/ Ha majd nem lesz barátnője akkor mond el neki mit érzel és reménykedj hogy ő is igy fogy:)
2010. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
fog*
2010. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
velem is volt egy hasonló. 1 év után elmondtam. a barátságunk megszünt, mert alapból már iszonyatosan eltávolodtunk egymástól. de megkérdezte, hogy mit várok el tőle. mondtam neki, hogy semmit. és ennyi volt.
2010. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátságotok már tönkrement, mivel Te már nem barátként, hanem szerelmedként tekintesz rá.

Szerintem mondd el neki őszintén az érzéseidet.

2010. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát szerintem elmondom neki,hogy mit érzek.

Mert nekem nagyon szar így:S

Kérlek még válaszoljatok!

2010. aug. 28. 14:32
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is ebben a dilemmában vagyok.Ugyanez a helyzet.Van egy gyönyörű barátnője csak nálunk az a probléma hogy féltékeny rám és ezért most beszélni sem beszélünk.Mindenki azt mondja hogy mondjam meg neki mert csak szenvedek de én nem merem.

Külső szemlélőként azt mondom mond el neki, de így hogy én is ezt élem át inkább azt hogy nem.

Én mindig mikor már majdnem elmondom neki eszembe jut hogy lehet soha többé nem beszélünk és inkább szenvedek ha látom a lánnyal mint hogy elveszítsem örökre.

De közben meg az is eszembe jut amit előttem írtak hogy ez már nem barátság.

Nem tudok okosat mondani.Amit a szíved diktál azt tedd.Ilyenekben csak arra hallgass.

18/L

2010. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amíg van barátnője, addig próbáld őt kiverni a fejedből, ne zavarj be ha boldogok. Majd pedig ha szakítanak akkor esetleg máson keresztül kérdezd meg, nálunk legalábbis ez volt, és össze is jöttünk, miután szakítottunk akkor is barátok maradtunk.
2010. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szerintem elmondom,mert ez nem állapot.Amikor velem van akkor tök boldog vagyok ,viszont mikor nem tudom,h mi van vele akkor sírhatnékom van és nagyon hiányzik nekem.Én nagyon szeretem őt,de félek h mit fog szóllni.

Tudom,h ez már nem barátság.De félek őt elveszíteni.

2010. aug. 28. 15:06
 10/18 A kérdező kommentje:

Az a baj,h én nagyon sokat vártam rá.Reménykedtem mindig ,hogy szakítsanak.

De nagyon boldogok együtt.Próbáltam elfelejteni,de sajnos nem ment.Talán az a legnagyobb baj,h a srác barátként tekint rám és mindig mesél a barátnőjéről.

2010. aug. 28. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!