Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet én túlzom el?

Lehet én túlzom el?

Figyelt kérdés

( előre is bocsánt a néha ékezetmentes írásért)

tehát, a legjobb barátnőmmel volt egy veszekedésünk meg régebben, miszerint ő harmadik keréknek érzi magát, mert jóban lettem egy másik lánnyal is. Nagyon érett veszekedés volt mondhatom, persze igazából csak jóban voltam azzal a másik lánnyal is, szóval nem igazán értettem, de azóta persze már eltávolodtunk egymátol azzal a lánnyal, mert jobb a békesség..

De a barátnőmröl tudni kell hogy nem is fiús lány, de inkább a fiúk társaságát keresi, a kissé harsány előadható stilusához. Ezt tényleg nem rosszindulatbol mondom, egyszerűen ő ilyen. És mostanában állandóan azt hallom , ha mesél valamit hogy ,,jajj ezt még csak te tudod..meg xy ( ,a legjobb fiú haverja..) ezzel persze tényleg nem lenne gondom, de már nagyon zavar ha állandóan amikor együtt vagyunk, ő nyomkodja a telefonjat, es vele beszélget. Borzasztó idegesítő. De ha szólok neki az csak veszekedéseket szűrne

Nekem egy ,csak osztálytársat' sem , engedett'... de neki két legjobb barátja van..És ha megmondom neki az azért mégis furán hangzana, és tudom hogy ugyis én jönnék ki rosszul.. A barátságunk megszakítása egyenlőre nem megoldás..

Előre is köszönöm:)



2015. máj. 19. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:

"ő harmadik keréknek érzi magát,"


Az jó, mert arra szükség van! Ami felesleges az az ötödik kerék!

:D

2015. máj. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát szerintem ne hagyd hogy kisajátítson,nem vagy a tulajdona.Ha emiatt összeveszik veled akkor nem valami jó barátnő...Nyugodtan barátkozz másokkal is,ha emiatt ő elhanyagolva érzi magát,akkor mondd meg neki hogy még mindig ő a legjobb barátnőd,de van életed rajta kívül is.Ráadásul ha neki is vannak más barátai akkor nem szólhat semmit.
2015. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló..igazán vicces vagy, köszi most beégettél mindenkit👏👏👏

második, köszönöm:)

2015. máj. 19. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!