Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért léphetett le? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért léphetett le? Vagy én túlzom el?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, az elején egyikünk sem gondolta szerintem komolyan a dolgot. A második találkozás alkalmával le akart fektetni. Nem engedtem neki. Szegény, annyira készült, a kedvemet leste mindenben, de nem voltam rá készen, nem is akartam még megtenni. Majdnem sírt. Azt hittem többet nem fog keresni. Aztán még egyszer írt, hogy felmehetnék hozzá. Mondtam neki, ez szerintem nem jó ötlet, de szívesen beülnék vele valahová. Így hát randiztunk. Kb 1,5-2 hónapig folytatódott ez, hol randiztunk, hol pedig nála voltunk (igen, megtörtént közben a dolog), de nem lépett le még akkor sem. Az utcán mindig átölel, amikor nála vagyunk főz vacsit kettőnknek, készített közös képeket nekünk, barátainak mesélt rólam. Beszéltünk elég gyakran, ő is keresett. A legutóbbi találkozás óta: 8-án délután jöttem el tőle, éjfélkor jó éjt kívántunk, akkor még válaszolt. Vártam, hogy ír-e, nem írt. Sokszor van online, ha bárkivel is van szokott írni, ma ráírtam, de nem válaszolt. Meg sem nézte. Pedig többször volt online azóta! Mégiscsak ennyi lett volna? Vagy én túlzom el? (Máskor mindig beszéltünk ennyi idő után.) Nagyon hiányzik, kezdek beleszeretni. Vagy lehet, hogy azért ilyen, mert 3 hét múlva megy haza külföldre és hogy könnyebb legyen az elválás? Miért lehet ilyen? Vagy én túlzom el?

2015. jan. 10. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
" (igen, megtörtént közben a dolog).......... 8-án délután jöttem el tőle........... kezdek beleszeretni. " Az a sorrend kissé gyanus. Miért is történt meg az a dolog, ha még akkor nem is KEZDTÉL beleszeretni? Nálad ez igy megy?
2015. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kérdésemre szeretnék választ. 1. mert bejött a srác. 2. kívántam a szexet. 3. ami a legfontosabb: korábbi csalódás.

Nem fekszem csak úgy össze mindenkivel, félreértés ne essék, de óvatos vagyok, hogy kibe mikor szeretek bele.

Nem tini vagyok.

2015. jan. 10. 19:34
 3/3 A kérdező kommentje:

Volt olyan, hogy szerettem egy srácot, máshogy össze sem jöttem volna senkivel, 10 évet vártam egy ilyenre, erre 2 hét után kiderült, hogy nem működik a dolog. 8 hónapba telt mire túltettem magam. Azóta nem merek egyből beleszeretni senkibe. Utána lett egy barátom, 1,5 évig együtt is voltunk. Nem egy éjszakás kalandokban élek, lehet, hogy ez jött le az írásomból (egy barátnőm egyébként azonnal lefeküdt a barátjával, 24 éves volt akkor, ma boldog házasok). (Már 4-5-ször voltunk együtt, + még közben volt, hogy csak randiztunk.) Most van először olyan az életemben, hogy tökéletes ez a pali és végre kezdek beleszeretni, úgy igazán szerelmes lenni az első barátom óta, mert azóta NEM MERTEM SZERELMES LENNI (az elején nem is olyannak tűnt a mostani srác, akivel érdemes foglalkozni). Nem értem miért tűnhetett el hirtelen vagy csak én ragálom-e túl a dolgot? Tényleg nagyon hiányzik.

25N

2015. jan. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!