Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért frusztrál ennyire egy...

Miért frusztrál ennyire egy (amúgy nagyon kedves) barátnőm?

Figyelt kérdés

Annyira bánt ez az érzés, de sajnos időszakonként rám-rám tör. 20 évesek vagyunk, 6 éve ismerjük egymást, szóval lett volna időm megemészteni a személyét, pláne hogy tényleg egy jóakaratú, kedves lány akinek én vagyok a legjobb barátnője...a testvére után. De amikor hármasban vagyunk a tesójával egyenesen fojtogat az miliő ami kialakul. Annyira nyomják egymást, annyira összetartanak és elégedettek magukkal-ami sajnos tőlem elég távol áll- és tudom, hogy csúnya dolog de féltékeny vagyok. Rettentően!

Na meg egymaga is nagyon kitud borítani. Folyton hadar, zagyvál, kombinál összeesküvés elméletei vannak, ugyanakkor meg annyira elégedett önmagával, és hangoztatja is azt. És mivel én meg nagyon önbizalom hiányos vagyok úgy gondolom, hogy nem fair mindennap a képembe tolnia hogy ő milyen szuper jó csajszi. Egy éve vallottam be neki, hogy depressziós vagyok, illetve érkezési gondokkal küzdök és hogy kezelésekre járok jó ideje és azt hittem ezután kicsit visszavesz az önmarketingből de nem!

Annyira rossz érzés féltékenynek lenni és hogy nem bírok már mellette lenni egy óránál tovább. De a bűntudatom csak a ront az amúgy is szar lelkiállapotomon! :D


El kéne távolodnom tőle? Vagy elmondani mi bánt? Valaki hasonló szituációban volt már?



2015. máj. 19. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ilyenko az a megoldás, hogy fogyózz, edzz és Te is marketingeld magad és próbáld jól érezni magad a bőrödben keress magadban amire büszke vagy vagy tegyél , tanulj valamit amire büszke lehetsz. Utána már nem fog zavarni. Ha meg úgy érzed hogy nagyon lehúz, akkor inkább ritkítsd vele a találkozásokat, amíg nem találsz magadra.

A boldogság, j érzés nem mások viselkedésétől függ, belülről jön. Ha mindig aszerint érzed jól maga, hogy ki mit reagál rád, nagyon boldogtalan leszel. Önmagadnak kell megfelelned, addig nem fogod magad jól érezni a bőrödben. Igen, ez egy nagyon nehéz folyamat, de muszáj meglépni.

2015. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neki nem nem a barátnőnek, hanem a csodálónak kellesz, aki naponta jólesően végigcsiklandozza a becsvágyát. Keress másik barátnőt, mert ez csak tönkre fogja tenni az amúgy is ingatag önértékelésedet.
2015. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!