Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az Angliába kikerült magyarok...

Az Angliába kikerült magyarok miért ilyen lekezelőek az itthon maradtakkal?

Figyelt kérdés
Csak néhány egykori barátom kint van a határon kívül. És már csak akkor kommentelnek, ha ki kell oktatniuk. Amúgy nem tudom mire fel ennyire menők.
2015. máj. 24. 16:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

"De a fajgyűlölőkre jellemző vonás az általánosítás!"


A zsidókra meg az állandó paranoia jellemző és az, hogy mindenki rasszista, aki nem ért egyet velük, vagy kritizálni meri őket. Ez valóban nagy adu lehetett egykor a vitákban. Sajnos azonban annyit puffogtattátok már ezt a rasszista lőport, hogy nem maradt semmi ereje. Rasszista vagyok? És? Mindenki rasszista, aki kritizálni meri Izraelt, ha igaza van, ha nem.

2015. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem írtál te ott több dolgot is ki, ami fajgyűlöletre utalhatott, azt pedig jó érzésű emberek sehol sem tolerálják! :)"


Apropó ez a mondatod kifejezetten ijesztő. Mi vagy te, MOSZAD ügynök? 30-40-50 évvel ezelőtt Magyarországon tudod mikor hangzottak el ilyen mondatok? Amikor halálra kínoztak koholt vádakkal embereket az ÁVH-sok.

2015. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Tudtommal tudok olvasni és a kérdés az volt, hogy "Az Angliába kikerült magyarok miért ilyen lekezelőek az itthon maradtakkal?".
2015. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggésben nagyon a kommented milyenségével az, hogy ők kinn élnek. Max annyi, hogy Angliában igen szigorúan veszik a diszkriminációt és ha már egy kicsit is arra utal a dolog, ugranak. Tapasztalat, itt élek.

Igen, félreérthető a kérdés, mert első olvasatra sok mindenkinek negatív értelemben jön át a kérdés. Igen, ez az internet hátránya...oda kell figyelni, mit pötyög be az ember, mert a visszájára is elsülhet a dolog.

A kinntlét megváltoztat egyébként. Más szellemben élünk idekinn. Mikor hazamegyek látogatóba, sokaknak nem tetszik, hogy megváltoztam. Sokan azt mondják rossz irányba...finoman szólva teszek rá, hogy mit gondolnak. Nem hinném, hogy annyira szr ember lennék.

Sokan azt hiszik, hogy fennhordjuk az orrunkat...aztán lehet nekik van igazuk:D

Minekünk kinnt élőknek is van pár dolog, ami meg az otthoniakban nem tetszik....ennyi, de azt hiszem, mindenki változik.

2015. máj. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24: teljesen igazat adok neked szinte mindenben, nem mintha igazságosztó lennék, csak a gondolataidon ugyanakkor nevetésre fakadtam, mert jól tudom, h nektek kinn élőknek az otthoniakban mi nem tetszik, de tudnod kell, hogy mindazokat egy itthon élő is pontosan jól tudja, és sokan azokat az itthon élőket is "lenézik". Erre csak egy dolgot tudok folyamatosan hangoztatni, hogy mindenkinek mások a korlátai, mindez igaz nem csak az emberekre, hanem az országokra is.
2015. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Én pár hónapja itt élek és tapasztalatból mondhatom hogy nem csak az otthoniakkal ilyenek, hanem itt is egymás között. Itt nemhogy lekezelőek de még le is húzzák egymást.
2015. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: 24-es vagyok. 8 éve élek itt. Egyébként én is észrevettem, hogy egyre ilyenebbek. De főleg a friss hús. A minap barátkozni próbáltam egy nemrég kijött anyukával-gondoltam, legalább játszópajtása lesz a gyerekemnek, mert pont ugyanolyan idősek a lányaink...de büdös volt neki barátkozni...És direkt ha meglát a boltban, akkor megy is kifele. Az anyuka nem ismer, mert csak boltban futottunk eddig össze, és a két perces beszélgetésen túl még nem jutottunk el. Azt se gondolom, hogy túlságosan nyomultam, mert csak megemlítettem, hogy egyszer összeereszthetnék a srácainkat a játszón. Olyan lekezelő volt, hogy csak pislogtam. Na hát azóta próbálok nem körülnézni a boltban, hogy nehogy kiszúrjam és rosszul érezzem magam, amiért még köszönni se merjek....
2015. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!