Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan barátotok, akik...

Van olyan barátotok, akik facebook-on nem szívesen beszélget veletek, de élőben igen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem van 100 ismerősöm, abból nemhogy facebookon, de még élőben sem áll szóba velem, pedig normálisan viselkedem.


NA jó, a 100ból 2 ember.

És ezekből vagy 40el találkozom élőben.

2015. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb baratnom utal facebookon beszelni, ezert nem is igazan szoktunk ott beszelni, de eloben termeszetesen mindig beszelgetunk es imadjuk egymast.
2015. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én saját magam is olyan barát vagyok, aki csak azokkal hajlandó FB-n csevegni, akikkel élőben nem lehet (pl. külföldön élnek). Bár még azokkal is jobban szeretem a skype-ot. Akivel élőben is találkozom, azzal minek a neten beszélgetni?
2015. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piriiiii ***** válasza:
Persze. Én is ilyen vagyok, ha mód van rá, akkor élőben szeretek beszélgetni.
2015. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, de én magam az vagyok. Még a saját nevemet se vállalom fel, hogy minimális szinten tartsam az ismerősök számát (14 van jelenleg)
2015. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akad, de inkább csak azért, mert ritkán van fent, és élőben többet találkozunk, de olyan is van rokonok között, aki nem is igazodik ki rajta, és azért nem megy föl. Van olyan is, akivel többet beszélek facebookon, egyszerűen mert nem tudunk élőben találkozni, vagy csak ritkán, a távolság miatt.

Nekem nem számít, mindenkivel olyan formában és annyit beszélgetek, ahogy lehetőségünk van rá.

2015. máj. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én magam vagyok az a barát, aki nem szívesen beszélget facebookon. :D


Élőben az igazi.

2015. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik barátnőm 2500 km-re él tőlem, kétszer láttam eddig élőben, facebookon viszont mindennap beszélünk.

Az egyik legjobb barátom pedig sosincs fent facebookon, egyszer beszéltem vele ott, és engem egyáltalán nem zavar, mert mindennap látjuk egymást.

2015. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!