Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki, aki fiatal pszichológu...

Valaki, aki fiatal pszichológuslány (hallgató) lenne kedve beszélgetni Hová járnak az ilyen lányok bulizni? Hol lehetne ilyen lánnyal megismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az ilyen lányok, nagyon nyitottak, intelligensek.. Kíváncsi vagyok a világukra.

2015. máj. 30. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaj, könyörgöm, ez csak a szakmája. Találkoztál már vele terápián kívül? Mellesleg az általánosítás hülyeség, egy dolog alapján (pl. foglalkozás) nem lehet feltételezni, hogy akkor mind ugyanolyanok... Kattanj le inkább a témáról.
2015. jún. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én 11 vagyok de anya pszichológus és ő nem igazán járt bulizni.Szerintem inkább keress egy őszinte lányt mert a pszichológusoknak tilos a páciensekkel érzelmi viszonyt létesíteni.
2015. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Miért kattanjak le? Lehet, hogy nekem az ilyen lányok jönnek be. Ezt nem tudhatod.. Bár ez általánosítás, de az a tapasztalat, hogy érzelmileg intelligens lányok akiket ez a pszicho téma érdekel. Ilyen lányt keresek.
2015. jún. 19. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!