Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátnőm...

Nemesfalvy kérdése:

Az egyik legjobb barátnőm vérig sértett! Mit tegyek? (folyt)

Figyelt kérdés

Na az egyik barátnőm egy celeb lánya,eleve nem felvételivel került be a suliba hanem mert a szülei"bevásárolták".Sokan pikkeltek rá emiatt,de én mindig is kedvesnek találtam.nem én vagyok a legjobb barátnője de mindig tőlem kér tanácsot stb.Mostanában elég sokszor megbántott,nem nagy dolgokkal,csak egy idő után nem jó érzés hogyha folyamatosan csesztetik!megkérdeztem a barátnőimet is,sajnos őket is megbántotta,ezért elhatároztuk,hogy beszélünk vele!Odamentünk hozzá,elmondta mindenki a panaszait,erre még neki állt feljebb egész nap,ő sírt mindenkinek hogy mi 5-en milyen parasztok vagyunk.ő amúgy elég vezéregyéniség,és én is,de én nem akarok lenyúlni tőle semmit stb.Én nagyon szeret(t)em, egész nap sajnáltam,hogy milyen sokszor van egyedül,ezért megkértem pár embert,hogy menjen odahozzá,pedig nekem kelett volna vérig sértve lenni!a legdurvább,hogy utána mindenkihez odament,kivéve engem és bocsánatot kért,utána kiment az öltözőböl visszarohant,mindenkit megölelt kivéve engem elköszönt mindenkitől h szia xy kivéve tőlem.utána a többi lány is nagyon meglepődött,hogy wtf?de az egyik barinőm utána ment megkérdezni hogy ez mivolt,erre ő aztmondta ,hogy ülyeségeken akadtam ki ,pedig tök értelmes dolgokon!Az a legrosszab hogy neki áll feljebb!


Én az a baj még mindig nagyon szeretem,de nehogy már én menjek oda hozzá! Vagy mégis?mit tegyek!Köszönöm annak aki végigolvasta!



2015. jún. 3. 20:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sajnálhatod, de légy tisztában vele, mit miért tesz. Az erőt ad ahhoz, hogy ne engedd magad megtaposni.

Ha gondolod, akkor írd meg, hogy alakult.

2015. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
oké!amint fejlemény van,megírom,hátha valakit érdekel!
2015. jún. 3. 21:50
 13/14 A kérdező kommentje:
Nah sziasztok!Akit érdekel kibékültünk odajött hozzám és bocsánatot kért,bevallotta h picit paraszt volt,megbocsátottam neki!Nyári szünet előtt nem jó dolog összeveszni egy LB-ddel!Köszi mindenki válaszát!
2015. jún. 14. 21:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Örülök! Kellemes nyarat! :)
2015. jún. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!