Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti nem szoktatok aggódni,...

Ti nem szoktatok aggódni, hogy ha nem a barátaitokkal vagytok, akkor elhidegültök egymástól?

Figyelt kérdés
Én amikor egyedül vagyok, szinte mindig azon idegeskedem, hogy a barátaim milyen jól ellehetnek más emberrel, és hogy ez az én rovásomra történik, mert annál a személynél hátraszorulok. Nem tudom miért lehet ez. Még akkor is ez van, ha a legjobb barátaimról van szó.

2015. jún. 6. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Same here.
2015. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most kezdek aggódni,ezt a kérdést is én írtam ki.

Kiegészíteném annyival,hogy lassan többet tölt a haverral mint velem,legjobb barátnőjével.Pedig én még közelebb is lakok.Mellesleg én sem érzem a szoros barátságot mint régen.


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__6..

2015. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En nem :) 200km-re élek a családom es barataimtol. Igaz mar itt is vannak barátaim,de sokszor 2.havonta ha hazamegyek ugyan ugy beszelgetek a barátokkal mintha tegnap beszéltünk volna utoljára. Es itteniekkel is ez van miutan otthonrol vissza térek. Szerintem ez egy baráti kapcsolat erossegen múlik. Ha eros az összetartás..par ev utan sem lesz idegen. Ha gyenge..akkor meg mindegy,hogy akar minden nap együtt e vagytok.
2015. jún. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!