Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom. Nagyon sokat beszélünk, mindig viccelődik. Mindig felvidít. A barátságunk úgy kezdődött, hogy iszonyatosan szerelmes voltam belé,és egy picit szerettem volna közelebb kerülni hozzá, de ennek már vagy 4 éve. Azóta csomó mindent átéltem(pasik, nagy szerelmek...), és ő mindig mellettem volt. És arra jöttem rá, hogy nem csak a barátomnak szeretném már tudni. Valamikor anno elfogadtam, hogy nem lesz semmi, hiszen egyszer megmondtam neki hogy tetszik. MIvel nem csinált belőle nagy ügyet, nem is beszéltünk róla többet. De onnantól kezdve valahogy sokkal jobb lett a viszonyunk egymáshoz.Tudom, hogy korai erről beszélni, de szerintem ő az igazi. És nagyon félek hogy elveszítem ha nem lépek semmit. MOst ballagunk, és nem egy helyre megyünk továbbtanulni. Sosem fogom már szinte látni. Szeretnék egy esélyt kapni tőle, de nem tudom, hogy mi lenne belőle. Tudom, hogy nem vesznénk össze akkor sem ha nemet mondana, de én már nem tudom ezt tovább csinálni. Áltatok mindenkit, hogy nem szeretem Őt, pedig igen, nagyon is...MIT TEGYEK? VAN ERRE MEGOLDÁS? 19/L

2015. jún. 12. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az, ha el mondod neki mit szeretnél nem?:) Meg enni úgysem fog. :)
2015. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban jó barátok vagytok, akkor biztosan meg tudjátok beszélni őszintén ezt az egészet. Ilyen egyszerű. :D
2015. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha másodjára már nem reagál olyan jól? 4 év nagy idő...
2015. jún. 12. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen fiú aki haverságból van veled együtt az nem fog veled összejönni. Persze lehetnétek ti a kivételek ez alól.


Tanácsom az, hogy tényleg mondd meg neki mielőtt külön válnak útjaitok hogy mit érzel iránta.

Viszont nem látom sok értelmét ha te is azt irtad hogy külön helyeken tanultok majd tovább.

A távkapcsolat meg hidd el hogy úgy sz*r ahogy van, erről regényeket tudnék mesélni neked (mivel sajnos részem volt benne nem is kevés ideig).


Volt az én életemben is egy velem egykorú, volt osztálytársam akibe idővel kezdtem ismét belezúgni, ezt a közös ismerőseink is észrevették és meg is jegyezték nem egyszer hogy milyen jól elvagyunk igy mi ketten.

Ez volt még 14 éves koromban. Olyan 16 éves korunkig tartottuk ezt a szoros viszonyt, utána szépen lassan eltávolodtunk (más suli és új társaságok miatt). Igen, nagyon sajnáltam őt elvesziteni, főképp hogy akkor tényleg azt éreztem hogy mi egymásnak vagyunk teremtve (tényleg óriási összhang volt köztünk).

Bánom mondjuk hogy akkor nem léptem mert valószinű jártunk volna és még mindig együtt lennénk. Ennek igy kellett alakulnia :)

Az élet megy tovább !


Viszont, van egy jó tanácsom a számodra : ne bánkódj soha semmin, mert ha az a dolog úgy van megirva hogy együtt legyetek, idővel egymásra fogtok találni (az meg már csupán idő kérdése).

Fel a fejjel ! :)

2015. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Úgy gondolom, hogy pontosan ugyanúgy fogunk járni, mint ti is azzal a barátoddal.Nagyon sajnálom, hogy neked sem jött össze :( De szerintem még azért várok egy picit a nagy beszélgetéssel...A nyáron együtt megyünk a srácokkal nyaralni, és addig nem szeretnék semmiféle feszültséget kettőnk között. Talán az lesz az utolsó, hogy látom őket, és talán, de csak talán , ott érné meg elmondani neki.:/
2015. jún. 12. 22:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!