Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit láthat bennem egy külföldi...

Mit láthat bennem egy külföldi énekes, miért keresi a társaságomat, ha ráadásul még idősebb is 16 évvel?

Figyelt kérdés
Pár hónapja beszélgetek egy 36 éves énekes férfival és nagyon közvetlen meg aranyos. Igazából semmi extráról nem beszélünk csak arról h éppen mit csinál/csinálok stb. Igazából olyan az egész ,mintha régi barátok lennénk. Ilyen volt az első beszélgetésünktől kezdve. Tényleg nagyon közvetlen. Ő mondta h szeretné ha tartanánk a kapcsolatot . Az még okés ,hogy ismertebb személyként is tud nyitott meg kedves maradni ,illetve random emberekkel dumálni ...de 16 évvel idősebb ? Nem vagyok hozzá gyerek ? Mit gondolhat rólam ? Elég érettnek tart ? Jó ha nem akarna beszélni ,nem keresne. Viszont ha abból indulok ki ,hogy én az 5 évvel fiatalabbak sem tudnék már barátkozni ,akkor fura. Vagy ha betöltöd a 20-at,onnantól kezdve már nem számít a korkülönbség ? Tehát pl van olyan akinek szintén 10-15 évnél idősebb barátja is van ? Vagy fiatalabb ...Mit gondoltok erről ? Örülök hogy megtaláltuk a közös hangot csak nem tudom ,hogy ez ezen a szinten fog maradni vagy egyszer majd esetleg felveti ,hogy szorosabbra fűzhetnénk a kapcsolatot ? (barátságra gondoltam ).

2015. jún. 16. 04:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez az igazság. Zenész voltam magam is, tudom, hogy megy ez.
2015. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tuti ő az és nem valami netes kamuprofil? Furcsának tartanám, ha egy állandóan koncertező külföldi énekes egy magyar kamaszlánnyal csetelgetne.
2015. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

100% ! Annyira nem ismert a pasi, h kamuprofilja legyen.

Milyen kamasz ?...

2015. jún. 22. 09:05
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok biztos benne, hogy bármi hátsószándékai lennének.

Miért ne lehetne neki szimplán szimpatikus valaki? Ebben semmi elképzelhetetlen nincs. Kétlem, hogy egy külföldön (vagy legalábbis messze) élő 36 éves felnőtt ember arra lenne rászorulva, hogy interneten keresztül fűzzön egy számára tök elérhetetlen 16 éves lányt. Ebben semmi logika.

Viszont írt neki valaki (nem ő kezdeményezte a beszélgetést!), aki aranyos, kedves, talált vele közös témát... Miért is kellene elküldenie a fenébe csak azért, mert nem akar vele lefeküdni??

Ne haragudjatok, de én a ti verziótokat sokkal nagyobb őrültségnek tartom, mint a haveri levelezés gondolatát.

Nyilván nem lesz örök így a kapcsolat: amíg mindkét fél akar/tud írni valamit, addig írogatnak, aztán meg elmarad. Ennyi. Nem kell ebbe semmi többet belemagyarázni. És ez tök független attól, hogy énekes vagy nem.

2015. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kiderült?:)
2021. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!