Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek szemétség?

#kérdés-válasz kérdése:

Szerintetek szemétség?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy szerintetek nagy genyóság az ha a barátaimnak mindig segítek, de hogy ha én kérek valamit tőlük, vagy ha velük akarok lógni akkor meg egyből elküldenek, és más már sokkal előrébbvaló mint én? Mit tegyek ez ellen? 15/f
2015. jún. 22. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, szemétség.

Én konkrétan megpróbálnék beszélni a fejükkel. Normálisan elmondanám, hogy nem esik jól, amit csinálnak. Ha megértik, királyság van. Ha nem, és folytatják ugyanezt, akkor érdemes lenne igazi barátokat keresni.

Sok sikert! :)

2015. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NeymarjrLau válasza:
Persze, hogy szemétség. Az ilyenekkel nem nagyon lehet mit kezdeni, nem "érdemelnek meg". Ne foglalkozz velük, esetleg valahogy próbáld meg megbeszélni velük, bár nem tudom, hogy ez fiúknál hogy megy..
2015. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma egy országos döntőn vagyunk és a szobatársam a barátnőjével akart lenni, és amikor átmentem hozzájuk, csak annyit mondtak hogy: Nem érdekelsz, menj egy emelettel lejjebb a cigányokhoz! :( pedig ők nem azok a tipikus nagymenő emberek.
2015. jún. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!