Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet én reagálom túl, de ez...

Lehet én reagálom túl, de ez nem szemétség?

Figyelt kérdés
Suliban 4-en vagyunk barátnők, és a tanév kezdetén kitaláltak ketten közülünk valami vicceset a füzetükön és azon nevettek. Mivel őket folyton érdekli az amin mi ketten röhögünk, padtársnőmmel, így folyton megosztjuk, mert a nevetés is jobb 4esben. Épp ezért kérdeztem meg, hogy "na csajok mi olyan vicces?" . És azóta nem mondják el, akárhányszor eszükbe jut az a valami amin röhögtek akkor, folyton azzal cukkolnak hogy hát mi nem is tudjuk min nevetnek meg stb. Ez úgy fel tud húzni!!!! Milyen jó hogy mi rendesek vagyunk hogy mindent megksztunk velük, ők meg ilyen szemetek... Vagy csak én reagálom túl?

2013. dec. 15. 22:37
 1/6 anonim válasza:
Éreztem már ilyet. NAGYON SZAR ÉRZÉS. :(
2013. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy az ilyennel nem is kéne törődni, de én érzelmileg nagyon könnyen vagyok sérthető. Alapból az ilyen pocsékrosszul esik! Valószínüleg látja is ezt rajtam a kedves barátnő, mert ha látná hogy nem érdekel nem cukkolna tovább.
2013. dec. 15. 22:44
 3/6 aspikami ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 10?
2013. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress komolyabb problémákat az életedben, mert ez lófing.
2013. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyerekes és infantilis vagy, a barátnőid úgyszintén.
2013. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó barátnők vagytok, de attól még nekik nem kell mindent elmondaniuk nektek, akkor sem, hogyha ti sok mindent megosztatok velük. Egyébként pedig azt mondtad, hogy érzékeny vagy, könnyen megbánthatnak. Na most nem értelek, ha te érzékeny vagy, akkor nyilván tudod milyen rosszul esik, ha megbántanak, de te ennek ellenére elkönyvelted a két legjobb barátnődet ,,szemétnek", csak mert nem mondják el, hogy min nevettek? Akkor talán nem is vagytok olyan jóban.
2013. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!