Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportoló, testépítő srácok,...

Sportoló, testépítő srácok, hogy álltok a hasonló lányokkal? Plusz pont, ha sportosabb, vagy pont hogy ne legyen az? És ti, edzőterem lányai? Mi a helyzet a nálatoknál kevésbé sportos fiúkkal?

Figyelt kérdés

Hasonló a hasonlónak örül, vagy az ellentétek vonzzák egymást?


Kíváncsi vagyok, hogy van ez errefelé. Van azért jópár viszonylag izmosabb, harciasabb csaj, valahol csak találnak ők is párt, kézenfekvő, hogy a még náluk és izmosabb srác a fő célcsoport, na de a célcsoport mekkora hányadának jönnek be? A külső egy dolog, de szokták mondani, hogy a közös érdeklődési kör sokat dobhat két ember viszonyán. Lehet imponáló, ha egy lány - főként a testépítésre/fitnessre és a küzdősportra gondolok, mert ezek nem annyira nőies sportok - "bennfentes" a hobbidban? Együtt számolgatjátok a fehérjebevitelt, nézegetitek a jobbnál jobb mozdulatokat, hát nem romantípus? :D Persze egyéb sportolók is nyugodtan hozzászólhatnak.

Ami azt illeti nem pont a bodybuilderversenyző hölgyekre gondolok (bár ha valakinek ők is tetszenek, csak nyugodtan, szíve joga), hanem kb a fitness-kaliberre, belőlük azért mégiscsak többet látni.

Kb: [link]

[link]

[link]


Random beraktam pár képet, lehet jobban tetszőt is mutatni természetesen :D



No és hölgyek? Igaz rátok, hogy márpedig a férfi legyen az erősebb? Esetleg nem is tudtok igazi férfiként nézni arra, akinél többet emeltek fel, vagy tovább bírjátok szusszal? :D És kicsit más téma, de mi motivált egy tesióránál komolyabb sport elkezdésére?


Én nemtom, nem vagyok lány :D Az első részre jobban tudnék válaszolni (bár különösebben izmos sem, de mindig is szerettem sportolni. Csak túl béna vagyok, hogy igazán jól csináljam). Szóval szerintem az Igazi Nőiességhez hozzátartozik, hogy nem ijed meg, ha mozgásról van szó. Nem kell rendszeresen sportolni, de mégse ijedjen meg, ha futni kell egy kicsit, vagy ha meglát egy súlyzót. De abszolút előny, ha kifejezetten szereti a mozgást, sőt, netán rendesen karban tartott, de nem csontsovány alakja van, mint néhány színpadi fitnessmodellnek. Sőt, még több pluszpont, ha a mozgás számára nem azt jelenti, hogy felkap egy félkilós súlyzót, és napi tízszer felemeli, mondván hogy ő fú mennyire fitt lesz. Az Igazi Nőben a nőiesség és az elegancia mellett vagányság is van. Ha ezeket helyes mértékben kombinálja, akkor elégedett lehet magával.

(igen, unatkozok, hogy ennyit pofázok)


2012. febr. 13. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hmm jó kérdés hát azon a hiten vagyok hogy a férfi az legyen FÉRFI a nő pedig NŐ persze egy kis kondi mehet a lányoknak is semmi baj vele de nekem nem szimpik a túl izmos csajok az első 2 jó bár kicsit eres az első de megszoktam énis az vagy az utolsóba pedig az nem tetszik hogy a mellre gyúrásával elveztette a melel azta természetes szép alakot de hát izlések és pofonok
2012. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mármint túl izmos
2012. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
de jobban megnézve az 1. is olyan nos ha kondzik is melelre sztem nem kéne sztem csúnya
2012. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja, és azért nem a "szerelem-szex"-kategóriába tettem, ahova az ilyen tetszőseket szokták, mert ott kb már ismerem a véleményeket, és túl sok a lusta, nyavalygó, de mindenkitszidó ficsúr :D a sportoló lány meg ritkább, mint a kisujjam...
2012. febr. 13. 20:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Mindhármat bármikor.
2012. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát én nem nézek ki még olyan izmosan,mint a képen a lányok,de azért remélem majd lesz kockás hasam és izmosabb leszek na mindegy.Szóval én szeretek sportolni és sportolok is és nekem is a sportos pasik jönnek be:)

Amíg nem voltam ilyen sportszerető akkor is a sportos pasikat szerettem,de belefért olyan is,aki nem egy olyan alkat volt,de most már nem adom lejjebb:P

2012. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

a testépítők többségének szerintem bejönnek a formásabb, izmosabb lányok, a kondis csajok többségének pedig az izmos férfiak, pont a hasonló érdeklődési kör miatt. a férfiasság egyébként nem izomtömeg, hanem viselkedés függvénye, úgyhogy akármennyire az izmos az igazi ideál, én pl. simán elfogadnék egy vékony srácot is, már ha nem kis divatb*zi, ha meg változtatni akar a testén, szívesen segítenék.

a másik kérdésedre engem a szép alak, meg eleve a testépítés fílingje motivált, és mostanság úgy érzem, hogy eddigi életem egyik legjobb döntése volt, hogy elkezdtem :D

2012. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 TOMAtm ***** válasza:
nekem bejönnek az ilyen nők.legalább értik h énis mit miért teszek.
2012. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

valójában egy nő anabolikus cuccok nélkül képtelen annyira megizmosodni, hogy csúnya legyen, és az említett szerek használata nélkül az arcuk sem torzul el, egyéb testrészeikről nem is beszélve.


Szal felőlem sportolhatnak akármit, gyúrhatnak, bunyózhatnak is akár [link]

[link]


de én jobbszeretem a nőiesebb sportokat űző lányokat. Ritmikus sportgimnasztika rulez!

2012. febr. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok ezzekel még nincsen baj sőt és tomat-al egyet értek megy a töbiekkel is
2012. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!