Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetemisták! Nektek is sok...

Egyetemisták! Nektek is sok barátságotok megszűnt, amikor nem volt már közös órátok?

Figyelt kérdés
BTK-s vagyok, itt eléggé változatos az órarend, nem minden óra épül egymásra. És ezért nem mindig vagyunk ugyanazokkal, pláne nem azokon az órákon, amiket kevés ember vesz fel. Azt vettem észre, hogy pár emberrel, de főleg 1 bizonyossal addig tök jóban voltunk, amíg volt közös óránk. De azóta semmi. Ez engem eléggé zavar, pláne, hogy van köztük, aki nincs fent facebookon se, és nem tudom elérni, hogy elhívjam valahová, emailekre meg félévente válaszol kábé.
2015. jún. 27. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
Az egyetem nem a barátságok, hanem a mindkét fél számára egyaránt hasznos kapcsolatok kiépítésének a helye.
2015. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De barátkozni sem tilos.
2015. jún. 27. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!