Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátkozzak tovább ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozzak tovább ezzel a lánnyal akkor is ha ennyire ribisen viselkedik?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, mindketten 20 évesek vagyunk. Nagyon kedvelem de sajnos nem tudok szemet hunyni afelett hogy úgy viselkedik néha mint egy ribi. Most is szakitott barátjával teljesen komoly kapcsolat volt azt már megy át aludni egy másik pasihoz. Nem értem mi játszódik le a fejében. Mondja hogy örül hogy újra érdeklödnek utána a pasik de nem kéne egyből dugni velük szerintem :D. Nem értem miért nincs tartása. És gyakran volt hasonló eset. Nem tudom barátkozzak e vele még mert eléggé bosszant de minden más rendben van vele. Mit gondoltok?
2014. ápr. 6. 22:37
 1/6 Szöszi lány ***** válasza:
Hát ez nálam kizáró ok barátságnál...
2014. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne csodálkozz, ha a hátsóját egy nap hozzád dörgöli, aztán ha eléállsz, hogy többetszeretnél, hülyének néz
2014. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
madarat tolláról
2014. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem barátkozok lányokkal. Ribit meg max dugni érdemes, mert arra való ;) A végén azon kapod magad, hogy pusztán barátságból még cashelsz is rá. No good.
2014. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem téged inkább az zavar, hogy nem veled akar aludni. :) Gondolom akkor már nem zavarna, hogy ribisen viselkedik.
2014. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fish1 ***** válasza:
Szerintem ezzel a viselkedéssel a csorbát szenvedett önbecsülését igyekszik helyreállítani. Egy szakítás nyilván megvisel mindenkit és ezzel igyekszik kompenzálni, bizonygatni magának azt, hogy kell valakinek.
2014. ápr. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!