Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utál mindenki? (Többi lent)

Miért utál mindenki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok nem vagyok kövér szemüveges vagyok aránylag nem vagyok csúnya. Jól tanulok ezért utál mindenki. Elsőtöl kezdve kitűnő vagyok. Az osztálytársaim folyton pletykálgatnak terjesztik a többi osztályba is igy egyáltalán nincs egy normális ismerősöm.Osztálytársaim folyton lehülyéznek (elég szecska osztály a szorzótáblát se tudják) De jövő éven összevonják az osztályt (az alacsony létszám miatt 12 fő.) egy "kisegítővel" szóval elég sok ott a hülye (csak az van) ezt nehéz lesz túlélni. Nem sokára elballagok általánosból. Középsuliban jobb lesz? A szüleim is utálnak. Ha véletlenül leülök telefonozni akkor lusta disznó vagyok ha csinálok valamit rosszul csinálom. Öngyilkos nem akarok lenni. Mit csináljak. Azt mondják a nagyszüleim hogy sz@rjam le őket de ezt nem lehet. Kiállni nem tudok magamért mert az osztálytársaim összefognak ellenem az egész világ összefog ellenem. Megverni nálam nagyobb tarabok vannak nálam, lányokat nem verek meg. Szüleimnél megpróbáltam kiálni magamért apám magasról leszar. Anyám tulhajt tanulásban. Két iker tesóm van ők meg anyám besúgói ezért velük is rossz a kapcsolatom. Mit csináljak ugyteszek mintha nem foglalkoznék vele. Válaszokat előre is köszönöm.

2015. jún. 22. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

"nem vagyok kövér"

"sok ott a hülye" kicsit sok benned az előítélet. gondolom le is nézel mindenkit ezután ne csodálkozz nem te vagy a világ közepe ha azt akarod többet legyenek veled nyiss feléjük te is és szabadulj meg a előítéleteidtől.

2015. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na mind1. Engem néznek le mert jól tanulok. Nem én nézem le őket mert agyilag zoknik. (De lenne rá okom) És te nem egy falusi szecska osztályba jártál gondolom.
2015. jún. 22. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Engem néznek le mert jól tanulok. Nem én nézem le őket mert agyilag zoknik. (De lenne rá okom) iylen hozzáállással ne is várj mást
2015. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na hagyjuk. Mostantól jobb válaszokat várok. Mégegyszer mondom nem nézem le őket.
2015. jún. 22. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem utállak! ;)
2015. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezek az okok pedig ha nem változtatsz így marad.
2015. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem csodálkozom, hogy ilyen kifejezésekkel illeted a kedves osztálytársaidat. Anno engem is csak azért utáltak, mert jó tanuló voltam. Vagyis mit szépítsem? Én voltam a legokosabb az osztályban, talán az egész évfolyamban, de azért abban nem vagyok biztos.

Nálam az is probléma volt, hogy felső tagozatra új diákként kerültem be, és a csoport mondhatni zárva volt. Én szerettem volna barátkozni velük, és talán megtörtént volna a dolog, csak mint mondtam, nem mozogtunk egy szinten, és úgy döntöttek, hogy egy arrogáns mocsadék vagyok, pedig nem tehetek arról, hogy nem alpári a beszédstílusom(pedig bizony isten, azt is megpróbáltam). Ráadásul a tanárok és a szülők is csak rosszabbították a helyzetet: üzenem minden szülőnek, hogy ne mondjátok a gyereketeknek, miért nem tudnak olyan jól tanulni mint XY, mert az a szerencsétlen gyerek issza majd meg a levét, ahogy én is.

Úgyhogy megutáltam őket, mert nem voltak hajlandóak még egy hónapot se hagyni a döntésükre, hanem, szinte két hét alatt eldöntötték, hogy nem vagyok közéjük való. Gyűlöltem őket, mert összefogtak ellenem, és minden egyes gyenge pillanatomat kihasználták egy kiadós nevetésre, és még hónapok múlva is elővették témának. Legszívesebben megfojtottam volna egyeseket, amiért úgy tettek, mintha a barátaim lennének, hogy segítsek nekik, aztán eldobtak, mert nem voltam menő, és kinevettek a többiekkel együtt.

És végül azért is gyűlölöm őket, mert elvették az önbizalmamat, és még most egyetemen sem vagyok képes megbízni senkiben, mert attól félek, hogy a hátam mögött csak kinevetnek, hogy milyen jól kisegítette őket ez a szerencsétlen kis nyomorult. Amiért nem tudok úgy gratulációt vagy elismerést fogadni, hogy ne sejtenék mögötte hátsó szándékot.

Én amikor gimibe mentem, úgy döntöttem, hogy soha többet nem engedem magam bántani. Ezért mindenkit eltaszítottam(kivéve a két barátomat), de nem is bánom, mert nem hiszek a társadalmi életben. Az a két barátom, akiket szereztem, viszont igazi áldás volt, nem is érdemlem meg őket.

Soha többet nem akarok látni senkit a múltamból.

Te pedig ha akarsz, gimiben nyiss újra. Ennek már annyi, és nem is éri meg a fáradtságodat. Viszont később lehetnek barátaid.

2015. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt(van) hasonló gondom, de a sportolás segített, egy jó sportközösségben legalább arra a pár órára felüdülsz és könnyebb ezt elviselni. Én személyszerint egy küzdősportot űzök, de ha csapatember vagy labdajáték is jó, az a lényeg, hogy válogasd meg a csapatot, én úgy tapasztalom, hogy a sportolók más emberek, többek, van kitartásuk nem csak a sportban is. De ha mondjuk valami(pénz) miatt nem tudsz edzésre járni a futás szabad levegőn (nem konditeremben) nagyon hasznos. Sajnos a körülötted levők hülyeségén nem tudsz változtatni, csak el kell tudni viselni míg fel nem nősz, és érdemes mások hibájából tanulni (pl. ha családot vállalsz majd...) És mégvalami: az öngyilkosság a legvégső megoldás, ami azt jelenti, hogy a körülötted levő "hülyék" legyőztek. Én azt ajánlom, harcolj! Egész életedben ezt fogod tenni, én is ezt teszem.
2015. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!