Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? összezavarodtam

Miért van ez? összezavarodtam

Figyelt kérdés

Van egy barátom. De amióta barátnője van nagyon furcsán viselkedik velem. Aztán megutált, aztán most valami történt és azt mondta másnak, hogy jóban vagyunk meg bír.

de volt egy eset amikor találkoztunk én meg elkaptam a fejem.

utána azt mondta közös haverunknak, hogy rosszul esett neki nagyon és beszélni szeretne velem.

de nem értem, mert általában nem izgatják az ilyen dolgok, volt már hasonló esete, de nem izgatta. és közös barátunk azt mondta, hogy ezen rágja magát. nem értem mivan vele. 14/l


2015. jún. 30. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nemigen barátság. A barátok megbeszélik egymással, ha problémájuk van, nem postással üzengetnek.
2015. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi,random idegenek,honnan a fenéből tudjuk?Kérdezz rá nála!Beszélj vele!Meglátod sokkal könnyebb mint magadban találgatni.Csak nyíltan és őszintén beszéld meg vele.Sok sikert.
2015. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!