Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül vagyok, nincsenek...

Egyedül vagyok, nincsenek barátaim? Hogy vészeltétek át? (többi lent)

Figyelt kérdés
Igazából arról van szó, hogy a párommal egy messzi városba költöztünk, és itt nincsenek még csak ismerőseim sem. A régi legjobb barátnőm egy pasi miatt teljesen eltűnt mellőlem, van még egy, akivel csak interneten tartjuk a kapcsolatot már évek óta, de vele is egyre ritkábban, ha én nem írok rá, akkor ő végképp, de ő is kiköltözik külföldre. Hiába van a párom, ő nem az a lelkizős fajta, én meg nagyon.. és ez nagyon rosszul érint ez a szitu..mivel még munkám nincs, így kollégák, ismerőseim sincsenek.. Bocs hogy regény, de tényleg érdekelni hogy ki mit csinált ilyen helyzetbe, mert mégsem mehetek az utcán, hogy bocsi, leszünk barátok? Előre is köszi aki válaszol.

2015. júl. 2. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Èn szivesen barátkoznèk veled


32F

2015. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem sincsenek barátaim,mert állandóan dolgozom,nincs időm elmászkálni.

Marad a virtuális èlet.

Meg lehet szokni,ki lehet bîrni.

2015. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mekkora az a város, ahová költöztetek, de ha van rá lehetőség, iratkozz be egy nyelvtanfolyamra, járj valamilyen sportra (aerobic, futás, úszás, ami Neked fekszik), s ezenközben könnyen összeismerkedhetsz hasonló érdeklődésű, gondolkodású emberekbe, ráadásul magadat is elfoglalod ezalatt, kevesebb "üresjárat" lesz az életedben :-)
2015. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
11:56, köszönöm a tippeket. Sajna még eléggé visszahúzódó is vagyok, ami nehezíti a problémát :/próbáltam már tenni ellene, de nem egyszerű. Tudom hogy nem olyan nagy problémák ezek, de nagyon egyedül érzem magam, és az a rossz ha valami bánt nincs kinek mondjam, kivel megbeszéljem..
2015. júl. 2. 12:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Èn bármikor itt vagyok neked.

Nyugodtan kèrdezz, ha bánt valami.

2015. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedves tőled :)
2015. júl. 2. 12:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagy szivesen...kedves.


;)

2015. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" Tudom hogy nem olyan nagy problémák ezek, de nagyon egyedül érzem magam, és az a rossz ha valami bánt nincs kinek mondjam, kivel megbeszéljem.."


De igen, ez bizony nagy probléma! Nekem így kezdődött a házzasságom tönkremenése. nem volt kivel megbeszélni dolgokat, s örültem, ha kollégáimmal jókat tudtunk beszélgetni.

Mindjárt írok egy privit.

2015. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3-as, 8-as vagyok


Ha visszahúzódó vagy, akkor ahhoz, hogy legyenek ismerőseid, Neked is nyitni kell, ezen viszont CSAK TE TUDSZ VÁLTOZTATNI!: elbeszélgetni egy kicsit a közeli közértben, zöldségesnél bármiről. ha látod, hogy morcos az eladó, akkor kérdezd meg szép finoman: látom, ma nem olyan jó kedvű, mint máskor, mi történt? stb. Érdeklődj az emberek iránt és akkor ők is érdeklődni fognak irántad.

A barátságok pedig nem egyik pillanatról a másikra köttetnek: idő, befektetés kell hozzá :-)

2015. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is írhatsz :)

2015. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!