Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül vagyok, nincsenek...

Egyedül vagyok, nincsenek barátaim? Hogy vészeltétek át? (többi lent)

Figyelt kérdés
Igazából arról van szó, hogy a párommal egy messzi városba költöztünk, és itt nincsenek még csak ismerőseim sem. A régi legjobb barátnőm egy pasi miatt teljesen eltűnt mellőlem, van még egy, akivel csak interneten tartjuk a kapcsolatot már évek óta, de vele is egyre ritkábban, ha én nem írok rá, akkor ő végképp, de ő is kiköltözik külföldre. Hiába van a párom, ő nem az a lelkizős fajta, én meg nagyon.. és ez nagyon rosszul érint ez a szitu..mivel még munkám nincs, így kollégák, ismerőseim sincsenek.. Bocs hogy regény, de tényleg érdekelni hogy ki mit csinált ilyen helyzetbe, mert mégsem mehetek az utcán, hogy bocsi, leszünk barátok? Előre is köszi aki válaszol.

2015. júl. 2. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

még mielőtt több százan félreértenék és jól lehúznának, lehet, nem jól fejeztem ki magam:


"látom, ma nem olyan jó kedvű, mint máskor, mi történt?"

Ezt nem úgy értettem, hogy egy vadidegen embernek bele a közepébe, hogy "látom, ma totál szakadt, fáradt, stb.", hanem lehet eleinte csak néhány jó szót mondani, aztán kicsit bővebben beszélgetni... Egy elég neves embernek (futólag ismerjük egymást) egyik nap csak annyit mondtam: Szép napot! Erre Ő megállt a rohanásból, visszafordult, rám mosolygott és azt mondta: "Jééé" (szegény, úgy látszik nem volt hozzászokva, hogy "emberi hangon" beszélnek vele :D )

És beszélgettünk 2 mondatot. Azóta egyre kedvesebb velem, amitől én is jobban érzem magam, meg nyilván Ő is. És mindezt mindenféle érdek nélkül...

Szóval ilyesmire gondoltam :-)

2015. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek az eddigi hozzászólásokat. Igen tudom hogy változnom kéne, de sajnos nehéz, úgy irigylem az embereket akik olyan közvetlenek, nagy dumások, nekik mennyivel könnyebb az élet (gondolom én) nem egyszerű ez.. sajnos a mai világban nehéz találni olyat akiben feltétel nélkül megbízol. ezért is bánt annyira ez a dolog, mert 2 ilyen ember volt, de mondhatni mind kettőt elveszítem...
2015. júl. 2. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!