Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barátnő az ilyen?...

Milyen barátnő az ilyen? Érdemes még vele valami is kezdenem, vagy ez már leépülni kezdő barátság?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, már 5 éve ismerjük egymást. Én azt hittem eddig jó a kapcsolatunk. Mikor hivott ki, azonnal ugrottam, ha pizzázni hivott, mentem, még kocsival is elvittem (én hü**e), amikor kellett neki szivesség, azonnal ugrottam.

Utólag nem látom értelmét egyiknek sem.

Én egy hét múlva utazok külföldre, kinnt fogok dolgozni. Összesen négy jó barátnőm van, tőlük most hétvégén akartam elbúcsúzni (szerintem illik), és már egy hete szóltam mindnek hogy lesz egy kis kiruccanás majd este. Mind benne volt. Előtte két nappal szólok az egyiknek, majd bevágja hogy "jaaa, engem kell búcsúztatni, meg hogy ő nem tudta..."-kicsit sértett, hogy ennyire nem tudja mi van velem, de elnéztem. Ma irta nekem hogy nem fog tudni sokat maradni. Bántott, de még mindig jobb minthogy nem jönne. Aztán a csúcs : ő mégse tud jönni mert más dolga van. Itt szakadt el a cérna(már nem egyszer csinálta meg ezt a dolgot), és a legbántóbb az egészben hogy fontosabb neki egy olyan haver szülinapja akit ismer egy éve, mint egy olyan barát búcsúja akit ismer 5 éve...

Holott én már szóltam neki egy hete, sőt több mint egy hete, a szülinapról meg kb egy napja tud.

Szerintem jogosan vagyok rá kiakadva. Innentől tovább úgy gondolom hogy jön nekem minimum egy bocsánatkéréssel, de szerintem azt leshetem.


Ez már nem barát. Szerintem legalábbis.

Én miért legyek mindig az ugróbarát, ha neki ennyire nem számitok?



2015. júl. 2. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kukázható az ilyen.
2015. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem barát az ilyen, Nekem is volt egy ilyen bnőm, csak én gyerekkorom óta ismertem, mert szembe lakott velem. Mondatni együtt nőttünk fel. Csak akkor keresett, ha nem talált mást, de ha véeltlen partyt szerveztek meg se hívtak stb. kuka az ilyen
2015. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem jó barátod, csak kicsit el van kénywztetve. Olyan értelenben , hogy te is hibás vagy. Mert mindent megadtál neki és ehez hozzászokott csak világosítsd fel mi van majd eszéheztér.
2015. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!