Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak egy barátnőmel,...

Mit csináljak egy barátnőmel, ha folyton flegmázik?

Figyelt kérdés

Kb alig tudok úgy vele beszélni,hogy ne rajtam vezesse le a fusztràcióit. Mostanàban màr kedvem sincs vele beszélni.Elhiszem,hogy stresszes,de ez igy nagyon idegesít.Egyszer màr belàtta,hogy türelmetlen meg stb,de kb pàr napig volt jó a helyzet.

Én meg nem tudom,hogy mit csinàljak vele.

Így vagy elfogok tàvolodni(nem szeretnék) vagy leordítom teljesen. Ha baja van meghallgatom,és igyekszem segíteni. Csak az van,hogy ő nem nagyon beszél a bajairól,csak flegmàzik màsokkal. Én meg nem vagyok a kutyàja,aminek szerintem sokszor hisz.


2015. júl. 2. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Rá kell venned, hogy mondja el a gondjait, amiért éppen rossz kedve van. Így meg tudjátok beszélni, talán tudsz neki segíteni és flegmázni sem fog, ha minden igaz.


Tehát még egyszer komolyan kell vele beszéled erről, mert ez kihat a kapcsolatra. Egyébként ott már gondok lehetnek, ahol nem mondja el a bajait a párod. Ha nem neked, akkor kinek? Arra utal, hogy nem nyílott meg előtted, ami pedig fontos része egy kapcsolatnak. Ebből következik az őszinteség kérdése is.


Minden kapcsolat alapja a KOMMUNIKÁCIÓ!!

2015. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kommunikáció.
2015. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

De nem a pàrom , hanem egy baràtnőm.

A bajait se nagyon teregette ki régebben sem,inkàbb magàban tartja,de ha elkeztem beszélgetni vele róla akkor beszélt azért,mostanàban meg max leharapja azért is a fejem. Mikor kérdeztem akkor csak : na vajon szerinted?? Gondolhatod tàn,hogy ez meg az stb.. Mondom oké csak hàtha jobb ha kicsit beszélgetünk ,ha làtom,hogy van valami.

Mostanàban màr félek vàlaszolni neki,vagy kérdezni bàrmit, mert csak bunkózik. És sose tetszik neki semmi.

2015. júl. 3. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha ennyire nem lehet vele mit kezdeni, se beszélgetni, se segíteni, akkor hagyd a francba. Nem muszáj mindenkivel barátkozni.

Nekem is szétfejlődött az évtizedek során több barátságom, ez természetes dolog. Nem összeveszésre kell gondolni, csak csendes eltávolodásra.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy olyanokra pazaroljuk az időnket, akik lehúznak. Segíteni szép dolog persze, és törekedni kell először normalizálni egy kapcsolatot, de ha ennyire nem megy semmi, akkor te ennél többet nem tudsz tenni. Ha nem távolodsz el tőle, a végén téged is megmérgez.

31/N

2015. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Chiharu válasza:
Szerintem mondd meg, neki amit gondolsz! Az egyenes út a legjobb!
2015. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!