Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akibe régen nagyon szerelmes voltam.Ő kezdett el velem beszélgetni.Azt hittem azért,mert tetszem neki,de rájöttem,hogy csak barátkozik.Egyik haverom jóban van a csajjal,így kerültem be a csoportba.Én soha nem tekintettem rá barátként,már azelött fülig szerelmes voltam belé,mielött barátok lettünk.Akkor barátkoztunk és közben egy másik fiú után futkozott.Többször összetört.Utáltam azt a másik fiút,pedig ő mindig rendes volt velem.Próbáltam rá hasonlítani,jobb lenni nála,de valahogy mindig inkább vele foglalkozott.Nagyon rossz volt ez az időszak.Próbáltam túllépni rajta,de nem tudtam.Minden nap beszélni kellett vele és látni,hogy mások tetszenek neki.Depresszióközeli állapotban voltam.Minden nap csak a búskomorságból állt.Semmihez nem volt kedvem,el akartam zárküzni a világtól.Ez 7 hónapon keresztül tartott.VÉgül elég erős lettem és eldöntöttem,hogy végleg túllépek rajta.Otthagytam az edzést(ahonnan ismerem).Két hónapig nem voltam fent a Facebookon,mert nem bírtam látni.Akkor volt a szülinapja,így írni sem tudtam neki.Gondolom ez nagyon rosszul esett neki.Végül találtam egy másik lányt.Felmentem a Facebookra és leveleztem vele,de nem jött össze a dolog.Ezen túltettem magam.Láttam,hogy a lány kilépett a baráti csoportból,ahol hárman voltunk.Gondolom miattam.Tudtam,hogy most utál engem,de nem érdekelt,örültem hogy már nem érzek semmit sem iránta.Most rá hónapokra kicsit hiányoznak a beszélgetések.Vele lehetett mindenről beszélni.Nem igen vannak mások,akik meghallgatnák a hülyeségeimet.De most lájkolta a Facebookon a profilképemet.Akkor gondolom már nem haragszik.Mit lehetne írni neki fél év után?Lenne értelme felvenni vele a kapcsolatot?Lehet,hogy csak ugyanúgy visszaesnék.Mert még most is vonzódok hozzá.Lehet,hogy megint beleszeretek.De már soha nem fogom úgy szeretni,mint akkor.

2015. júl. 6. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Sosem késő felvenni vele a kapcsolatot, de beszélned kéne vele, hogy mit érzel iránta. Ha elutasít, akkor jobb, ha elfelejted.
2015. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!