Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A régi barátok zöme elhülyült?

A régi barátok zöme elhülyült?

Figyelt kérdés

Nem is értem, hogy tudtam régen olyan sokat beszélgetni azokkal, akiket a barátaimnak nevezhettem. Egyáltalán nem harag miatt lett vége a dolgoknak köztünk, pusztán az idő koptatta el a dolgokat, nem egy társaság, még azt sem mondhatnám, hogy irigy vagyok, amiért ők még együtt lennének, mégis ahogy elnézem a készített képeiket, a bejegyzéseiket, egyszerűen azt veszem észre, hogy mind ostoba lett, és valószínűleg, ha most is rám írna az egyik, inkább vissza sem írnék, mert csak idegesítene.


Mindössze 6-7 év telt el azóta, hogy egymás életében voltunk, és az igaz, hogy épp ezen idő alatt nőttünk fel, de nem mondanám magam komoly embernek, így még abban sem lenne igazság, hogy "én felnőttem, ők nem". Más is érez így?


2015. júl. 11. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Na hát ezzel én is így vagyok.

Mindig is kevés barátom volt/van, még most is tartom velük a kapcsolatot, meg "elvagyunk", de én azt érzem hogy ők leragadtak egy szinten. Nem is igazán tudok velük már miről beszélgetni, én nem tudok hozzászólni a hülyeségeikhez...

Teljesen más lett az érdeklődési körünk..:/

2015. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És a barátok?
2015. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen volt barátom. Igazából számomra nem meglepő, ha visszatekintek. Már akkor is léteztek a különbözőségeink magvai, amikből egészen más növények születtek, miután a felnőttség vetőbarázdáiba lettek temetve.
2015. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Viven kérdései ***** válasza:
Grat okosabb lettél! :)
2015. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!