Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te feltennél ilyen kérdéseket...

Te feltennél ilyen kérdéseket egy barátodnak?

Figyelt kérdés

Holnap mit fogsz csinálni?

Ma mit csináltál?Hol voltál?

Tesód, apud, anyud alszanak már?

Majd eljössz hozzám?


Vagy én vagyok paranoiás, vagy ezek tényleg elég fura kérdések főleg ha majdnem egymás után hangzanak el?


2015. júl. 12. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Beteg vagy. Ámen. :D
2015. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Mégis mitől tartasz? Hogy valaki kíváncsi, hogy mi van veled? Vagy túlságosan tolakodónak tartod, hogy a családod alvási szokásait kérdezi? Esetleg azt gondolod, be fog törni hozzád, amíg szüleid alszanak? Elrabol?

Igen paranoiás vagy.

A viccet félretéve pedig ennél ezerszer furcsább kérdések is léteznek. Az általad felsoroltak alapok.

2015. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Barátod, nem?

Ha egy friss chates ismerős kérdezné, akkor bizony tényleg gyanús lenne. De könyörgöm, aki a BARÁTOD, attól ez miért lenne furcsa?

Igen, te vagy paranoiás.

Korotok és nemetek?

2015. júl. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaaj az én barátom is ilyen,hogy ezek a kérdések neki furcsák :D
2015. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok ő meg fiú, és osztálytárs már 1 éve.
2015. júl. 13. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Első 3at szoktam. De mivel legjobb barátnőmmel beszélgetek ez normális. Érdeklődünk ki mit csinált ma,mi lesz holnapra a terve.Ha este van rákérdezek,hogy a család már alszik? :D nevetve..persze ezt se állandó jelleggel.
2015. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!