Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Véget ért az iskola, leérettségiztem, és teljesen egyedül maradtam. Az emberek, akiket közel éreztem magamhoz nem keresik a társaságomat. Nem voltam senkivel bunkó, mindig segítőkész voltam, mindig mindenkivel rendes voltam. Csalódtam a legjobbnak hitt barátomban, a haverok csak akkor keresnek, ha segítségre van szükségük. Van barátnőm, szerető, boldog családom, mégis sokszor magányosnak érzem magam. Szükségem lenne egy "legjobb barátra", akivel megbeszélhetek minden problémát, aki mellettem áll, ha van valami baj, akinek segíthetek, ha van valami baj. Sajnos kilátásban sincs egy ilyen barát. Ahogy összejöttem a párommal, szinte minden bulit visszautasítottam, lehet ez az egyik oka. De ha ez a tényleges ok, ami miatt elvesztettem őket, akkor nem is igazán álltak közel hozzám soha. Ha valamit tudnátok tanácsolni, azt nagyon megköszönném. Nem is nagyon látom az utat, hogyan szerezhetnék rendes baráti társaságot. 18/F

2015. júl. 16. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Mintha a saját sztorimat olvasnám, csak én már idősebb vagyok nálad. Neked talán még könnyebb barátokat szerezned. Főleg, ha újra iskolába mész. Ha dolgozni kezdesz az sem baj, ott is kialakíthatsz új kapcsolatokat. Én is ezen vagyok, nehéz, de mindenhez idő kell.

A jövőben próbáld ápolni a barátságokat jobban. Én is itt szúrhattam el, de soha senki nem éreztette. Ha lehetne mégis mindent másképp csinálnék. De nem is biztos, mert sokat voltam velük is, segítettem én is, de mégis így alakult.

Ha megszakították veled a kapcsolatot, akkor igen, nem voltak igazi barátok. Viszont ha nem mérgesedett el köztetek a viszony a barátaiddal, akkor megpróbálhatnál újra közeledni feléjük. Már, ha ők hiányoznak neked és szeretnéd. Lehet, lenne mit megbeszélnetek.

Még van egy olyan lehetőséged, hogy a barátnőd társaságához közeledsz. Biztos vannak barátnői, akiknek vannak barátai. Ha elmennétek valahova, mindjárt lenne fiú,akivel összehaverkodnál. :)

2015. júl. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!