Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történik ilyenkor nyáron?...

Mi történik ilyenkor nyáron? Miért kifogás mindenre, hogy meleg van?

Figyelt kérdés

Kitaláltuk osztálytársainkkal, hogy elmegyünk strandolni, jó idő van, ingyen van. Erre a 20+ fős osztályból 3 ember mondta,hogy oké. A többieknek nincs kedvük, meg odakint MELEG van vagy csak nem is írtak vissza. Még a legjobb barátnőm is azt mondta,hogy mégis minek menne :D

De amúgyis akárkit hívok akárhova mindenki csak szenved, de mikor megkérdezem,hogy mit csinál otthon akkor meg azt mondja,hogy unatkozik. Miért nincs kedve senkinek sehova menni? Miért kifogás az,hogy nyár van? Mondjatok valami bíztatót, mert kezdek megőrülni :D

Nálatok is így megy ez?


18l


2015. júl. 18. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked jól esik a 35 fokban a napon lenni? :D Bár a strand még érthető lenne, de ilyen MELEGBEN sétálni szerintem rohadtul nem kellemes. Bár én szeretem a nyarat de ez már kicsit sok nekem, de örülök neki, mert ha nem örülök akkor is meleg van. :D 22/f. :D
2015. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért.mert.kbszott.meleg.van.


A legtöbb embernek esze ágában sincs ilyenkor menni valahova, mert pool van és nem fogod jól érezni magad. :D A strand is amolyan pofon a szarnak efektus.

2015. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Pörgős egy barátnő lehetsz...ilyen melegben élni sincs kedve az embernek nemhogy visszaírni stb. Inkább punnyadok itthon

:D

2015. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Ma más a világ.Sok lakásban van már klíma,és egy hűvös lakásban internetezni,meg nézni a nagy tv-n a mozit sokkal kényelmesebb,mint a strandon bámulni a sok fonnyadt vén muffot,és a telehokizott medencében úszkálni a dádék között.

Annak idején mentünk a Dunára a haverokkal,és Simsonon motoroztunk,vittük a csajokat motorozni mindenfelé,fagyiztunk,fociztunk,barangoltunk,kunyhót építettünk,és nagyon jól éreztük magunkat.

Fogalmunk sem volt arról,hogy mi az a mobiltelefon,a netről ne is beszéljünk.

A TV program a Tarzan,és a Piedone volt.

Szóval nem akar már senki kimozdulni sehova,lusta disznó mindenki.

:)

46F

2015. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ismerős. Akárkit hívok, mindenki csak kifogásokat keres, vagy azt mondja, hogy "majd legközelebb".
2015. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Áh puhányok vagytok. Én simán kimennék akárhova. Kibírom a meleget, csak erősebb leszek tőle.
2015. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifogás, hogy meleg van, egyszerűen a legtöbb ember roszsul érzi magát tőle. Attól, hogy te ezek szerint nem, még megérthetnéd, hogy más nem bírja. Ettől még persze otthon unatkozik, de jobb ortthon unatkozni mint kint megdögleni.

Én konkrétan enni, inni, aludni nem tudok, ha kimegyek 3 perc alatt leégek, rosszul vagyok, a falat kaparom, nem tehetek ról,a gyűlölöm ezt az időt.

Különben meg ezer más okuk is lehet. Van akit nem érdekel a strand, vagy van neki jobb dolga is, gondolom azért nem válaszolt. Lehetnél egy kicsit epmatikusabb, bár aki ennyire pörög az sokszor képtelen észrevenni a körülötte lévőket.

2015. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm a nyarat. Meleg van, aludni alig bírok, reggel már eleve fáradtan kelek.

Engem sem tudnál kirángatni a tűző napra, a tömött strandra.

Alig vártam, hogy vége legyen a vizsgaidőszaknak csak hogy ne kelljen kimennem délután 4 óra előtt.

2015. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Úgy beszélsz, mintha a lakásban nem lenne meleg. Mellesleg olyan kifogásokkal találkoztam eddig, hogy "nem fürdök a kádamban több víznél", "nincs fürdőgatyám", "még a végén belefulladok". Azért érzed, hogy ezek mind valótlan állítások. Beérném egyszerűen annyival, hogy nincs kedvem.
2015. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem minden lakásban van meleg. Egyeseknek van pénze légkondicionálóra. Nekünk a régi lakásunkban mindenféle készülék nélkül tűrhetően hűvös volt. A mostaniban meg 35 fok kb... De a házban legalább árnyék van, nem kell mozogni, sőt akár vehetsz egy 5 ezer forintos ventillátort és eléülhetsz...
2015. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!