Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történik ilyenkor nyáron?...

Mi történik ilyenkor nyáron? Miért kifogás mindenre, hogy meleg van?

Figyelt kérdés

Kitaláltuk osztálytársainkkal, hogy elmegyünk strandolni, jó idő van, ingyen van. Erre a 20+ fős osztályból 3 ember mondta,hogy oké. A többieknek nincs kedvük, meg odakint MELEG van vagy csak nem is írtak vissza. Még a legjobb barátnőm is azt mondta,hogy mégis minek menne :D

De amúgyis akárkit hívok akárhova mindenki csak szenved, de mikor megkérdezem,hogy mit csinál otthon akkor meg azt mondja,hogy unatkozik. Miért nincs kedve senkinek sehova menni? Miért kifogás az,hogy nyár van? Mondjatok valami bíztatót, mert kezdek megőrülni :D

Nálatok is így megy ez?


18l


2015. júl. 18. 16:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ventillátor mellett is majd meghalok, nemhogy nélküle... Mindegy, majd a holnapi aquapark lehűt. ;)
2015. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha meleg van, az a baj, ha esik, az a baj, ha hideg van az a baj... Könnyű mindig az időjárásra kenni a dolgot. Télen a nyarat várják, nyáron a telet.. és az emberek emiatt maradnak ki egy rakás jó programból.

Szerintem fókuszálj azokra, akikkel egy hullámhosszon vagy és élvezd velük a vakációt! :)

Én egész évben a nyarat várom és mikor megérkezik, a legforrób napjain sem tagadom, hogy szeretem!

2015. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egész évben az őszt és a telet várom, én aztán biztos, hogy egyszer sem ejtettem ki a számon szeptembertől kezdve egyetlen panaszt sem! :) A centit vágom amíg végre váége lesz ennek a borzalomnak! Tavasszal sírni tudnék, hogy mindjárt kezdődik előlről. El kéne fogadni, hogy valaki egyszerűen nem érzi jól magát ilyen időben. Egyszerűen fizikailag nem érzi jól magát, ez nem hiszti, ezt nem lehet megváltoztatni akarattal. Mikor az ember pl. már napok óta nem alszik a r*hadt melegtől és migrénje van, akkor biztos nem hisztizik, hogy "neki semmi sem jó..." Vagy arról tehet az ember ha hófehér bőre van és kismillió anyajegye? Na kösz nem, ilyen tulajdonságokkal akkor sem mennék ki hosszabb időre "szórakozni" nyáron ha élvezném az időjárást.
2015. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem megyek sehova, mert nem hiányzik, hogy megbámuljanak.


Alapból ha elkezdek készülődni, abba leizzadok, hogy feltűzöm a hajam.


Velem télen nem jön senki, pedig olyankor sétálok mindenhova, egyszerűen imádom. De akkor meg mindenki vinnyog meg hisztizik, hogy hideg van. Akkor legalább fel lehet öltözni, lehet forró fürdőt venni, meleg levest enni. Ilyen melegben már nem tudok mit levenni, a hideg zuhany hatása 5 percig él, ha hideget kívánok, órákat kell várni, hogy lehűljön.

2015. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Jé nem is gondoltam volna,hogy ennyien nem bírják a meleget vagy nem szeretnek ilyenkor kimozdulni.

Azért köszi a válaszokat. :D

2015. júl. 18. 20:03
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Melegben én még boltba sem járok ki, nemhogy máshova. Max éjjel. Persze a strand az más, oda szívesen megyek mert lehűt, mondjuk nem egy 20+ fős osztállyal. Az kicsit sok lenne nekem, nem érezném jól magam úgy.
2015. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!