Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyan párkapcsolatb...

Vannak itt olyan párkapcsolatban élők, házasok akiknél szinte teljesen elkoptak a barátok?

Figyelt kérdés
Miért alakult így? Próbáltok azért ismerkedni,barátkozni együtt vagy külön külön? Egyébként a sztorink szokásos mindketten máshonnan költöztünk a városba,sajnos nem igazán sikerült még itt komolyabb baráti kapcsolatot kialakítani.
2015. júl. 19. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Jap. Másik város, másik munkahely. De vannak újak. És évente egyszer összefutok a régiekkel is, vagy Skype-on dumálunk picit, ha már nagyon hiányzik vki.
2015. júl. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, korábban vállaltunk gyereket mint a barátaink, ők még javában buliztak, utazgattak amikor mi már pelenkáztunk...

Egy ideig volt egy netes baráti köröm hasonló korú gyerekekkel, de az meg addig tartott amíg vissza nem mentek dolgozni :(. Páromnak most új munkahelye van, haverkodik a kollégákkal de nem érzem azt hogy barátként gondolna rájuk, nekem még egyet se mutatott be. Talán a gyerekeink osztálytársainak a szüleivel lenne némi esélyünk összebarátkozni, de én túl zárkózott vagyok hozzá :(, a férjem meg sokat dolgozik, nem nagyon jár a suliba.

2015. júl. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.Ingázunk munka miatt,itthon és külföldön.Nem tudjuk mi miatt,de csak akkor vagyunk jók,ha kölcsön kell kérni tőlünk.Rengeteg irigyünk lett,akikről azt hittük barátok.Főleg a férjem oldaláról.Nem nagy összegek,20-30 ezer,és a párom még el is engedi,ha cserébe mondjuk segít pár órát a házfelújításban.De persze sosincs kész.Azóta meghúztuk a határt,1-2 igazi barát maradt és inkább idegennek fizetünk.
2015. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár éves gyerek esetén már bátran lehet menni egy-egy kerti party-ra egy pár órákra a barátokkal. Nem értem, hogy ez miért olyan nehéz egyeseknek. Nem éjszakai bulikról és hőbörgésekről van szó. Nálunk több baráti társaság is van és vagy hozzák a gyerekeket vagy sem, ahogyan éppen megoldják, de a 2-3 havonta való összejárást biztos megoldják.

A nyugdíjas gondolkodású fiatalok vajon ezt látták a saját szüleiken is?

2015. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!