Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nekem a legjobb baráti egy...

Ha nekem a legjobb baráti egy fiú, akivel nagyon jóban vagyunk, de a többiek mi dkg azt mondják, hogy biztos több van kôztünk, mint barátság, ami nem igaz, de mit tudjunk csinálni együtt közösen, (szeretjük egymást de csak barátként )?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dugni XD, férfi és nő között nincs barátság, csak ha vakamelyikotok borzasztoan néz ki...hidd el tapasztalatból mondom! 25/F
2015. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
neki van barátnője nekem van barátom, akkkorr hmm pls ??
2015. júl. 19. 16:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz velük, ez a kettõtök dolga.
2015. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és miket engedhetnénk meg magunknak amit azért szabad ugy is attól függetlenül h vannak barátnőnk , barátunk
2015. júl. 19. 16:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Amit ti meg a társatok is még elfogadhatónak tartotok.
2015. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
pl???????????írjatok páldákat pl , ha ti esetetek lenne akkor mit csinálnátok
2015. júl. 19. 17:02
 7/13 A kérdező kommentje:
pls :)
2015. júl. 20. 10:09
 8/13 anonim válasza:
Szerintem az ölelés belefér, de csak baráti módra. A puszi is elfogadható lenne,de lehet ott már féltékeny lenne a barátod meg a csaj is.
2015. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mentifantezsvér válasza:
Énis ilyen helyzetbe voltam/vagyok, szerintem amit egy lány baráttal is megengedhetsz magadnak azt a fiuval is lehet, mondjuk ölelés, mozibamenés, egymás vállán sirás ilyenek, viszont a féltékenység ellen nem tudsz mit csinálni. Bármennyire probálom tartani a tisztes távolságot a barátomtol hogy párom ne legyen féltékeny, igyis ugyis az mert mégis csak egy másik férfival is töltök időt, és ez a féltékenység egy határig természetes.
2015. júl. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi :)

de pl ha puszi az csak arc , ugye... és az belefér ha pl hozzábujik hozzám vagy éppen én hozzá , vagy pl átölel ha olyan helyen ülümk (suliba van fotel) , meg h mondjuk a lábamon ferkszik és h néha a lábam az ölébe van? ez beleférne vagy nem

2015. júl. 23. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!