Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek szerint sose leszek...

Ezek szerint sose leszek férfi? Mi lett ebből a világból?

Figyelt kérdés

Röviden: nem vagyok páva, nem borotválom a lábam, kezem, hónaljam, fanszőrzetem. Csak a pénisz tövében, mert ott zavar. Nem cigizek/drogozok, nem akarok lopni, ezért nem is járok ki a "haverokkal" akik igazából már nekem nem is számítanak. Inkább beszéle, csak onlie kapcsolataimmal (mivel kocka vagyok) azok nem szólnak meg, akiket ott ismeretem meg és ismerm személyesen azokkal ninjcs bajom,de volt osztálytársak mind elmondanak minden kis f***nak, mert nem vagyok olyan mint ők.


Ma meg azt mondták, hogy kisfiú vagyok, és sose leszek igazi férfi, mert én nem borotválom, nem vagyok sose velük stb...


Ez most komoly? :D Én csak nevetni tudok ilyeneken, de most komolyan?! Mi van ezzel a világgal? Mindenkinek legyen meg a maga személyisége, nekem még van, nem követem a többi birkát...



2015. júl. 27. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én ilyenről még nem hallottam, hogy azt mondják, hogy valaki azért kisfiú, mert nem borotválja. Mik vannak??:D

De ezt am fiúk vagy csajok mondták?

2015. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Pávagyerekek... Cigis banda az egész...
2015. júl. 30. 21:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy ez később változni fog. 18 felett bejön, hogy ha nem gyúrod ki magad, nincs valami nyomoronc yoloslag fullcap a fejeden, nincs menő napszemcsid meg pö.csig kivágott pólóid, akkor nem is vagy ember, csak valami fura lény.
2015. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!