Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A bizalom visszaszerezhető,...

A bizalom visszaszerezhető, ha elveszítettük?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ.
2015. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mitől?
2015. júl. 29. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy mekkorát sikerült úgymond hibázni és hogy a másik fél mennyire képes adni még egy esélyt. :)
2015. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem igen. de ahhoz nagyon sokat kell tenni hogy megmutassuk hogy az a valaki újra megbízhat benned, és bizonyítsd hogy komolyan gondolod. akkor talán jó esély van visszaszerezni a bizalmat
2015. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Toyota Supra in da house! Valamiért nagyon ismerősnek tűnik nekem az írásod, emlékeztetsz valakire... egyébként én is úgy gondolom, hogy bár nagyon nehezen, de vissza lehet szerezni az elvesztett bizalmat.
2015. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hm.. és kire emlékeztetlek?:D
2015. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy itt kellene megbeszélni. :D Amúgy egy srácra, aki egy ideig az életem része volt, de csúnya vége lett, és már sajnálom ami szegénnyel történt, jobbat érdemelt, viszont most miattam akarja feladni...

Annyiban kapcsolódik a kérdéshez, hogy a bizalom (hiánya) is felelős volt a dolgokért.

2015. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A sztori... anyám bekavart egy barátom és közém...de elég rendesen... tegnap beszéltem a baráttal... eléggé ki volt akadva.. nem engem hibáztat, a körülményeimet... 270 km-re lakik... azon godolkodom, hogy mivel szabin lesz augusztusban, ezért elmennék hozzá személyesen...
2015. júl. 30. 06:01
 9/13 anonim ***** válasza:
hát ezt is érdemes tenned, menj csak el hozzá, leültök, megbeszélitek, sok sikert
2015. júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És ha nem akar látni?
2015. júl. 30. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!