Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, h nekem mindenki...

Miért van az, h nekem mindenki a problémáját meséli?

Figyelt kérdés
Én is tele vagyok problémával műtétem is volt,de én rám nem kíváncsiak csak én hallgassam őket mit tennétek ilyen helyzetbe?
2015. aug. 6. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Megszakítanám azokkal a kapcsolatom akik nem kíváncsiak rám csak lelki szemetes kukának használnak.
2015. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyszeruen mondd meg nekik, hogy nem erdekel az o problemajuk. Van neked is epp eleg.

Ha gondolod, nekem leirhatod, hogy mi a problemad :)

2015. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember sajnos ilyen. És az a legrosszabb, amikor a te problémád nem fontos, csak a saját dolgaikat mondják folyamatosan.

Velem is sokszor van ilyen. Én viszont nem panaszkodom. Ebből az lett, hogy azt gondolják, hogy nekem semmi gondom, semmi problémám, egyszerű életem van. Ez valamennyire jó is :)

2015. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy érzik te jó hallgatóság vagy és lelki kukának használnak. Én a helyedben megmondanám nekik, hogy amíg ők nem hallgatnak végig én se fogom őket. Ha továbbra se érdekli őket a te problémáid hagyd őket a francba és keress másokat akik kíváncsiak is rád.
2015. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert megbíznak benned. Ennek inkább örülnöd kellene.
2015. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! :D


Na de komolyra fordítva a szót, mintha engem írtál volna le, a műtétet kivéve, azt sajnálom :/ Nekem ahelyett a mély depresszióval kellett bírkóznom, de közben még azért elvárták tőlem azt, hogy mások pitiáner kis gondjait hallgassam és a tanácsokat osztogassam regény formájában, mert ha csak pár szót tudtam irni, le voltam b*szva, mint a taxióra -_- Sokan mondták, hogy jó hallgatóság vagyok és elmehetnék tanácsadónak is, de abba nem gondoltak bele, hogy miközben ők arról sírtak nekem, hogy elhagyta őket a pasijuk, híztak 0,5 kilót, unják a barátaikat stb. Én épp a halálon gondolkodtam, mert nem láttam értelmét semminek. A szüleim folyton veszekedtek, a barátaim kihasználtak, pénzünk alig volt, a kutyát sem érdekelte, hogy élek vagy halok :S Engem sosem hallgattak meg, áh dehogy! Én hallgassak, csak velük foglalkozzak és oldjam meg helyettük a problémákat -_- Az ilyen emberek

mit hisznek? Hogy másoknak nincs saját gondjuk? :S

2015. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy tedd azt, amit én. Mondd meg nekik kerek-perec mit gondolsz, hogy tudják mihez tartsák magukat! Ne legyél senki lelki szemetese! :D
2015. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lelki szemetesláda, ezt így hívják. Én azt mondom, hogy vagy jelezd nekik..és ha nem változtatnak akkor felesleges ez az egész és hanyagold őket.
2015. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is mondták.. régen. Amikor meghallgattam őket én meg nem panaszkodtam.

Aztán volt egy barátnőm aki ezt olyan szintre emelte, hogy mikor neki volt barátja nekem nem akkor az utolsó részletekig (igen, tényleg az utolsóig) mindent elmesélt, mikor nekem volt barátom neki meg nem akkor arra nem volt képes, hogy visszafordítsa a fejét és ránézzen a fiúra, akit szeretek, hogy tudja kiről beszélek.

Azóta nincsenek ilyen "barátaim". Ha netán ilyen helyzet alakulna akkor vagy elkezdek én is panaszkodni. Ez általában elriasztja az ilyeneket. Ha nem, akkor maradhat.


Ugyanolyan ez, mint amikor valakit meghívsz, majd még egyszer. Ha harmadik után sem ad egy pohár vizet, csak ő zabálja fel a fél asztalt nálad akkor többé nem hívod.


Az a baj, hogy az anyagiakat ha valaki nem viszonozza azt észrevesszük és fáj és simán lekoptatjuk az illetőt, ha az időnket, a törődésünket nem viszonozzák azt meg tűrjük. Pedig pénzt szerezhetünk, az idő meg fogy.

2015. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!