Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátom...

Összevesztem a legjobb barátommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve legjobb barátok voltunk (ő fiú, én lány) és mostanában elég sokszor veszekedtünk. Eddig mindig azt mondta, bármi van, megbeszéljük és hogy nem akar elveszíteni. Az utolsó összeveszésünkkor már azt írta, hogy nem szeretne velem jóban lenni. Személyesen se szeretné megbeszélni a dolgokat. Nem tudom mit tegyek, nagyon szeretem és nagyon hiányzik.
2015. máj. 3. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, azt hiszem, erről ennyit. Miért veszekedtetek, ahelyett, hogy érett ember módjára próbáltátok volna megoldani a konfliktust?
2015. máj. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig sikerült mindig mindenf megbeszélnünk. Én próbáltam vele beszélni, de ő nem hajlandó rá. Pedig nagyon jó barátság volt a miénk..
2015. máj. 3. 01:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez ennyi.
2015. máj. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon jó barátság lehetett, ha sokat veszekedtetek majd lerendezett annyival, hogy nem akar veled jóban lenni... ez a barátságtól nagyon-nagyon messze van. Felejtsd el, kár teperni utána, ha te nem jelentesz neki semmit.
2015. máj. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tarts egy kis szünetet. Lehet, hogy az idő segít. Te is elkezdesz hiányozni neki.

Ha így lesz, ki tudtok békülni. Ha meg nem, akkor nem is kedvelt igazán.

Szóval bízd az időre-és még előfordulhat az is, hogy a várakozási időszakban találsz új barátokat.

2015. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2015. máj. 3. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!