Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mihez kezdjek, ha folyton a...

Mihez kezdjek, ha folyton a telefonját buzerálja?

Figyelt kérdés
22 éves lányok vagyunk, egy barátnőmről van szó. Akárhol vagyunk, végig a telefonját nyomkodja. Beülünk egy kávézóba, le kell fényképezni, mit iszunk, be kell csekkolni, hol vagyunk, feltolni gyorsan instagramra, mert akkor az olyan, mintha nem is lennénk ott... Aztán előveszi az ipadjét, és onnan folytatja tovább. Sok ismerőse van, de közülük már páran panaszkodtak, hogy mindig a szarjait buzerálja. Villamoson fb-zik, chatel, kávézóban úgy szintén, felhívja a pasiját, aztán egy barátnőjét, utána tol egy "szelfit", aztán megkér, hogy legyek én is a képen... Egyszer szándékosan én is nyomkodtam a telómat, hogy észrevegye már, de semmi... Kérdeztem, miért kell folyton a telefonján lógni, értelmes időt szeretnék vele eltölteni, nem azt látni, hogy görnyed afelett a szar felett... Talán suliban meg munkahelyen nem pötyög.
2015. aug. 17. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Minek barátkozol ilyennel? Hagyd a f aszba
2015. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen csajom, emiatt dobtam. Nem Fruzsi véletlenül ? Amúgy több ilyen hüjje csetfészbuk b uzi is létezik az országban mint gondolnád.
2015. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

egyes, nem tudom, hogy hagyjam a f.ba, ha 6 éves korunk óta barátok vagyunk...

kettes, nem Fruzsi :) :D

2015. aug. 17. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy szóltál neki és nem változtatott. Ennél többet mi se tudunk tanácsolni. Ha zavar, akkor ne barátkozz vele, csak azért mert 6 éve ismered nem kötelező örökké elviselni.
2015. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs 6 éves korod óta*
2015. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szólj neki újra. És újra. És újra. Utána elkezdi idegesíteni. A tevékenysége jellegéből adódóan nem fogja észrevenni magát (kb 5% esély van erre), hanem össze fog veszni veled.

Vagy, továbbra is nézed hogy nyomkodja a telefonját. Engem is baromira idegesít, de szerencsére alig járok emberek közé + ha igen, azok az élőlények nem nyomkodják a telefonjukat.

2015. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb mikor mentek kávézni mondjad neki hogy kérjen valamit neked,aztán mikor otthagyja a telefonját az asztalon csapjál rá neki ácskalapáccsal :D
2015. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Néha én barátnőm is ezt csinálja,régen meg nagyon sokat. Én elveszem tőle :D aztán mondom ne nyomkodj mert kidobom az ablakon. Meg,hogy elmegyek,így nincs értelme ez használ akkor. De volt olyan,hogy mondtam ha 5 percen belül nem fejezed be,elmegyek. Jó jó befejezi. Eltelt 5 perc szó nélkül fel álltam és haza mentem.Utána jött utánam,de miért mész haza? Gyere vissza!! Mondom a faszt,nem fogok csak ülni mint egy oszlop és azt nézni,hogy pötyögsz..az anyuja is otthon volt és tök igazat adott nekem! Pár óra múlva ír,hogy sajnálja. Na akkor egy jó darabig nem pötyögött.


Ő is 22 éves, én 23. A tükörmódszer nem hatásos(te is pötyögöd) ezt én is próbáltam...Általában vagy a játékos megoldás,hogy sokszor kiveszed a kezéből vagy pedig az össze veszés használhat. Nálam az használ..persze időnként meg kell ismételni,mert elkanászodik :D :D MIkor telefonon beszél akkor se hagyom,csikizem,meg húzom a haját.A lényeg,hogy figyelmet vívok ki.Ez is beválik,lehet gyerekes.DE nála az nem használ,hogy mondom légyszi tedd el a telót stb...

2015. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!