Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véletlenül elvittem a telefonj...

Véletlenül elvittem a telefonját! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ma vége volt az utolsó óráknak,a barátnőim pedig beszélgettek tavalyi nyolcadikosokkal(most mi vagyunk azok),mivel jóban vannak velük,és bejöttek látogatóba.A barátnőm aki mellett ülök,ott hagyta a telefonját a padon,és gondoltam megviccelem,mivel ők is mindig elveszik a telefonomat a fiúkkal,és van,hogy egész órán náluk van és nem adják vissza.Szóval elraktam zsebre a telefont,hogy azt higgye eltűnt,de majd vissza adom neki.Ő még beszélgetett én pedig vártam rá,de ő mondta,hogy menjek nyugodtan,ő úgyis megy még a városba.Csakhogy én elfelejtettem,hogy nálam van a telefonja,és mikor már sétáltam egy 10 perce akkor éreztem,hogy rezeg a telefon és megláttam,hogy nálam van az övé!Én majd szívrohamot kaptam,hívtam őket,hogy nálam van,nyugi.Futottam vissza vele,de azt mondtam,hogy leesett majdnem én meg megfogtam aztán hívtak telefonon és elfelejtettem,mert azért mégsem mondom meg,hogy jól megakartalak szopatni.Szerencsére nem haragszanak,bár milliószór bocsánatot kértem,és mondják,hogy nyugodjak már le,nics semmi baj,én akkor is szarul érzem magamat :/ Mintha direkt elloptam volna,pedig nem,mert tudom milyen szar érzés két éve nekem is ellopták.Ti mit tennétek a helyembe?Két fiú osztálytársam ott volt,biztos ezzel fognak piszkálni,és holnap nem merek bemenni se, a sárgaföldig fogok süllyedni,hogy mekkora idióta vagyok :(

2014. máj. 6. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mondták,hogy nincs semmi baj és az a legfontosabb hogy nem haragszik rád és ha cikiznek..pár 1-2 nap és új téma lesz és mindenki elfelejti,ha a barátnőd nem haragszik akkor nincs miért félned
2014. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondták, hogy nyugodj már le, nincs semmi baj, akkor mi a csudáért hergeled magad, nem fog ezzel senki a továbbiakban foglalkozni, visszaadtad és kész, tényleg nyugodj már le.
2014. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó lenyugodtam,de azért mégis cikinek érzem,hogy elvettem csak úgy a telefonját.Keresték,és egyszer csak kiderül,hogy nálam van.
2014. máj. 6. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mennyi ideig volt nálad? de a lényeg hogy visszaadtad vagyis nem lopás és a barátnőd is túlélte
2014. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát összesen kb 20-25 percet.
2014. máj. 6. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jó biztos megilyedt szerintem mindenki megilyedne de nem haragszik ,meglett a telefon és ez a lényeg:)
2014. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na mi volt?:)
2014. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja,hát nem hozták fel a témát,egyszer mondta viccből a többi lány előtt,hogy képzeld ellopta a telefonomat,de poénból,aztán nem beszéltünk róla,meg a fiúk se hozták szóba,úgyhogy örülök :D Én mindenre ráparázok de aztán meg sose lesz semmi xd
2014. máj. 7. 18:33
 9/9 anonim ***** válasza:
na látod kár volt izgulni
2014. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!