Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ilyen érzésem?...

Miért van ilyen érzésem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az iskolában a barátaimmal nem tudok kommunikálni. Úgy érzem, hogy az osztály legjobb tanulójaként semmibe vesznek. Úgy érzem azt hiszik, hogy aki jól tanul, az egy olyan ember akivel nem lehet beszélni. Persze arra jó vagyok, hogy lemásolják a leckémet. Tudom nem kéne odaadnom nekik a leckét, de úgy éruem akkor kiutálnának .Miért van ez? Tehetek ez ellen valamit?

2015. aug. 18. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne add oda neki a fenébe! Segíteni segíthetsz nekik de odaadni nem a legjobb döntés mert 1) nekik sem jó, 2) rászoknak aztán mindig ezt kell csinálnod. Hány éves vagy? Szerintem egy idő után magától megérnek majd az osztálytársak, és nem lesz gáz ez, most sem az egyébként. Legyél laza építsd ezt abból, hogy tudod jó vagy ezekben a dolgokban.
2015. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azert erzed igy, mert ez is van. Sajnos meg akarsz felelni nekik. Ha talan lenezned oket es felfognad hogy nem te vagy a szanalmas hanem ok, mar magadat sem erezned annak. Hozzaallas kerdese, hogy a lenéző e lenni vagy a lenézett:o
2015. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak az van, hogy nem akarom hogy ki legyek közösítve amúgy 14/L vagyok.
2015. aug. 18. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, legalábbis félig-meddig tudom, milyen kiközösítve lenni. :) Szerintem engedd meg hogy lemásolják a leckéd, de válts azzal pár szót aki/akik másolják. És ha valaki piszkál, annak ne add oda.
2015. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még jöhetnek válaszok :)
2015. aug. 20. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!