Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak engem idegesít ez? Többi...

Csak engem idegesít ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy baromira idegesít engem ha ilyen párbeszédet hallok vagy látok fb-on barátnők közt!

Szeretsz?

Én nem szeretlek hanem IMÁDLAK!!!

Júj imi?

Imi!

Velem is történt ilyen párbeszéd de én azt irtam hogy szeretlek de én nem szavakban nyílvánulok meg (ölelgetős tipus vagyok) de nekem felál a szőr az ilyen párbeszédektől! De nem rossz szándék miatt! A barátaim megértik ezt. Aminek nagyon Örülök! De az új barátnők fúr rcsának tartanak hogy kedves tipus vagyok de nem szereti az ilyen párbeszédeket. Szerintetek? Valaki van úgy mint én?



2015. aug. 20. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt imádom, hogy két csaj fb-n egymás képei, videói alatt 'imádlak babám', 'imádi bébi, szépséges vagy' és a többi..aztán privibe meg nekem írogatnak egymásról hogy milyen rusnya a kép amit a másik feltett..
2015. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Hát az is eléggé idegesítő!
2015. aug. 20. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedj hangyát, akkor nem leszel ideges. Nem kell az ilyet elolvasni és kész.
2015. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van!
2015. aug. 20. 16:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. aug. 20. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!