Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki engem hibáztat,...

Mindenki engem hibáztat, kirekesztenek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Együtt lakok a legjobb barátnőmmel és egy fiúval akivel ő nagyon szoros barátságban van, régen szerelmes is volt belé, de a srác sosem akart semmit. Mióta összeköltöztünk, mi többször kavartunk már a sráccal. Barátnőmmel emiatt minden kapcsolat megszakadt, már nem is beszélünk. És azt vettem észre, ezt a fiút is próbálja ellenem fordítani, mert alapjáraton jófej velem, de amint ketten maradnak, utána napokig iszonyú bunkó és lekezelő, hozzám se szól, ha ketten lennénk itthon, inkább elmegy. Én nem tudom mit tehetnék, most éppen munkanélküli vagyok, így lefoglalni sem tudom magam, egész nap itthon őrlődöm a gondolataimmal, teljesen bedepresszióztam. Hogyan jöhetnék ki ebből a helyzetből, egyszerűen már nem tudom, mit tehetnék, a barátnőmmel beszélni nem lehet, mert szerinte az egész az én hibám, a srác meg kerüli a kontaktot. :(

2015. aug. 13. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a srácnak sajna csak arra kellettél, barátnőd meg marha jó barátnő ha ezen kiakad,bár őszintén testvér/barát pasijával nem kezdünk ki akkor sem,ha úgy igazán nem alakult ki semmi. ezért a pasiért én nem küzdenék és amint lehet visszaköltöznék a szülőkhöz. Te tényleg a csaj sosem volt a barátnőd, ha ilyeneket csinál veled
2015. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eleve nem laknék ilyen hármas felállásban,még akkor se ha nincsenek ilyen zűrök.Mióta vagy munkanélküli,hogy fizeted a lakásban rád eső részt ? Valamelyikőtök lakása,vagy albérlet ?
2015. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én alapból nem kavarnék olyan sráccal akibe a barátnőm szerelmes volt. Ez sértő, gusztustalan, nem barátnőhöz illő viselkedés a részedről.

Ez a barátnő-kódex egyik alappillére!

2015. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy gusztustalan-épp ezért még mielőtt bármi volt én próbáltam beszélgetni erről barátnőmmel, de ő váltig állította, hogy nem zavarná. Nem tartaná jó ötletnek, mert együtt lakunk, de neki nem lenne bántó-hát ezek szerint mégis. Az albérletben úgy tartom fent magam, hogy tartozott még nekem barátnőm meg van félretett pénzem, de persze keresek melót, csak így depressziósan ez még nehezebb. A srácot meg azért sem értem, mert előtte teljesen olyan volt, mint aki halál szerelmes belém, néha még most is ilyen, bár amióta beszélt vele barátnőm azóta egyre kevésbé, azóta inkább az a helyzet áll fent, amit előbb írtam. Nem értem ezt sem, ha jól érzi magát velem és kedvel, meg mint embert nagyon szeret(ezt ő mondta) és gondolom azért tetszek is neki, ha többször is bepróbálkozott, szóval nem értem, miért változott így meg és miért lett ilyen elutasító, ilyen távolságtartó.
2015. aug. 13. 14:21
 5/12 anonim válasza:
egy nagyon nagy butasag olyan sráccal kavarni akibe a legjobb barátnőd szerelmes volt vagy meg mindig az és emiatt megharagudott rád emiatt szerintem nem hibaztathatod.
2015. aug. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért hibáztatom, mert beszélgettem vele erről, és azt mondta, már nem jön be neki külsőre sem. Másrészt azt s mondta, mivel őt már nem érdekli, nem zavarná, ha köztünk bármi lenne. Hülyeségnek tartja és nem örülne, mert lakótársak vagyunk és gáz lenne, ha nem jól alakulnának köztünk a dolgok, de érzelmileg nem érdekelné. Azért, mert ő nem őszinte sem velem, de talán még magával se, ne én legyek már a hibás.
2015. aug. 24. 01:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem itt te vagy a buta, egyrészt, igaza van a barátnődnek, lakótárssal összejönni felelőtlenség, a felsorolt indokok miatt; másrészt, akárhogy azt mondja hogy érzelmileg nem zavarja őt a dolog, barátnő volt pasijával/szerelmével, olyannal aki bármikor tetszett neki, nem jövünk össze erkölcsi és emberségi okok miatt. Gondolom neked se esne jól, ha ez a lány összejönne egy volt szerelmeddel, akár érzel valamit iránta akár nem.

De egyébként lakótárssal összejönni hülyeség, max ha van kettőtök közül valakinek annyi keresete, hogyha rosszul alakulnak a dolgok, akkor külön tud költözni. Mivel te munkanélküli vagy, ezért alapból patthelyzet, felejtsd el a gyereket..

2015. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem gondolom butaságnak, felnőtt emberek vagyunk, nem tinik, szerintem mindent meglehet beszélni. Azért, mert neki nem jött össze évekkel ezelőtt, de már nem is szeretne semmit, emiatt akkor már mi se legyünk boldogok? Nekem is van egy ilyen barátnőm, aki összejött egy volt szerelmemmel, de én megértettem, hogy annak már vége elmúlt, sosem lesz semmi, ezért megtudtuk beszélni és még segítettem is nekik összejönni... És ugyan úgy jóban vagyok mindkét féllel. Volt idő, mikor barátnőm túl sokat áradozott a srácról, akkor elmondtam neki, hogy örülök, hogy boldogok, de ennyire részletesen nem esik jól, ha elmondja nekem a kapcsolatuk. Azóta visszavett, így nekem sem esik rosszul, ők is boldogok. Nem értem, ezt a legjobb barátnőmmel miért nem lehet tisztázni. Egyébként meg nem vagyok munkanélküli, nem értem ez hogy jött, senki nem tart el, ugyanúgy önálló, dolgozó ember vagyok!!!
2015. aug. 24. 14:41
 9/12 anonim válasza:
valoszinüpeg azért nem tudod tisztázni legjobb barátnőddel mert ő nem is akarja majd később probald meg esetleg csak szerintem meg nincs tul a sracon emiatt majd ha tul lesz akkor tudsz vele megbeszelni mindent.
2015. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak idézném tőled, kedves kérdező a munkanélküliségre vonatkozó mondatod: "Én nem tudom mit tehetnék, most éppen munkanélküli vagyok, így lefoglalni sem tudom magam.."
2015. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!