Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én reagálom ezt túl, vagy az...

Én reagálom ezt túl, vagy az ilyen barát tényleg nem igazi barát?

Figyelt kérdés

Már négy éve ismerjük egymást barátnőmmel (amióta egy suliba járunk), és azóta jóban is vagyunk, és egy olyan "legjobb barátnő" viszony alakult ki köztünk. Viszont most lett egy barátja pár hónapja, és azóta engem eléggé elhanyagol. Nyári szünet kezdete óta szinte mindig együtt vannak. Vagy ketten, vagy a fiú baráti körével mennek ide-oda. Velem egész nyáron összesen két nap találkozott, beültünk pár órára egy kávézóba beszélgetni. Természetesen facebook-on tartottuk a kapcsolatot, de az ezért teljesen más. Én egész nyáron itthon ültem, nem igazán jártam el sehová. (Más barátaim rajta kívül nem sok van. Mert akikkel én barátkoztam, azokkal ő nem volt jóban, és annak se örült, ha én velük találkoztam. Volt, hogy hetekig nem beszélt velem, azért mert amíg ő külföldön volt, én elmentem a velük bulizni egy szórakozóhelyre. Teszem hozzá, nekem születésnapom volt amikor bulizni mentünk. Ez után pár hétig nem is beszélt velem. Azóta inkább hanyagolom azokat a barátnőimet, mert ő nekem sokkal fontosabb. A többiek csak olyan haver barátnők, és mióta így reagált erre, azóta nem sűrűn találkoztam velük) Én örülök neki, hogy most ő boldog a barátjával és nem is bánom, hogy ilyen sokat vannak együtt. Csak akkor csalódtam benne, amikor a tavaly nyár óta tervezett múltheti, pár napos csajos nyaralásunkat is lemondta, azért mert a barátjával is pont akkor akar elmenni pár napra. Pedig mi már tavaly nyár óta terveztük ezt, és nyár elején foglaltunk is szállodát, mindent. Hihetetlenül rosszul esett nekem.

Most, hogy így visszagondolok a mi barátságunkra, sok dolog volt, amit elnéztem neki, pedig fájt. Tavaly nyáron nem volt meg a mostani párja, szingli volt. Viszont volt két másik lány, akikkel állandóan eljárt ide-oda, és sokszor volt, hogy engem nem is hívtak. Pedig ismerem a másik két lányt is, nincs egymással semmi bajunk. Ezek is rosszul estek, de én elnéztem neki.

Közösen tervezzük a jövőt, hogy együtt megyünk egyetemre, és együtt fogunk lakni. De ezek után, én már lehet, hogy nem is akarom.

Túlreagálom szerintetek, és ez normális, hogy most ennyire nem foglalkozik velem?


17/L


2015. aug. 24. 22:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem reagálod túl, egy igazi barátnő nem így viselkedik. Én a helyedben meg is szakítanék vele minden kapcsolatot.
2015. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazi barátnő az ilyen.Talán próbáld meg vele megbeszélni,hogy neked ezek rosszul estek és ezeken változtathatna.Attól,hogy pasija van meg vannak más barátai még nem ok arra,hogy hanyagoljon.Még szép,hogy ezek nem estek jól.Aztán,ha továbbra is ilyen marad akkor hagyd a fenébe,mert biztos találsz nála értelmesebb barátokat is.:)
2015. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kedves97 ***** válasza:
lol mintha a fejembpl vetted volna ezt a kérdést egy éve :D 18 vagyok, erőltettük ezt a barátságot még egy évig érettségiig, vagyis főleg én mert ő boldog volt a barátjával,de azóta se beszéltünk egy normálisat szóval szerintem engedd el a kis barátnődet, és csak azért mondom mert ugyanígy jártam.
2015. aug. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod észrevenni, hogy ez nem barátság?
2015. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez csak egy oldalú barátság.Ha már tavaly se nagyon foglalkozott veled,akkor nem is annyira igaz barát. Inkább ilyen ha nincs ló jó a szamár is! Viszont nagyon előre sose tervezz senkivel.Én egy hétre előre nem merek tervezni sose :D nem hogy 1 évre.


Szerintem akármilyen fájó is lesz,szakítsd meg vele a barátságot.De amúgy ezt tudattad vele is??hogy úgy érzed háttérbe szorultál...

Néma gyereknek anyja se érti a szavát.


Nekem ha problémám van barátnőmmel akkor mindig elmondom megbeszéljük! Aztán ha ő is én is tudtunk változtatni akkor minden oké. Párkapcsolatok és a barátságok is mind azért nem működnek,meg felszínesek,mert nem beszéli meg senki sem a problémáját könnyebb eldobni feladni mint megjavítani a hibát!

2015. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!