Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 17éves lány vagyok, van egy...

17éves lány vagyok, van egy tanárnő akihez járok +matekra. Szerintetek?

Figyelt kérdés
az elején még szimpla tanár diák kapcsolat volt de kb egy hónap mulva megkért hogy tegezzem, rengeteget beszelünk facebookon majdnem minden nap, minden ünnepkor megajándékozzuk egymást, voltunk már moziba, rengeteget beszelünk az orákon egymás életéről minden titkom tudja es én is elég sok titkát tudom, sokszor irt arra utaloan facebookon hogy a barátjának tekint, és irta már hogy nagyon kedvel és szeret de fogalamam sincs hogy ő most hogyan tekint rám? Mint egy barátnő vagy mint egy kedves diákja vagy fogalamam sincs.

2015. aug. 25. 17:32
 1/5 anonim válasza:

Ritka POZITÍV eset.

Tiszteld, mint a tanárod és

szeresd, mint a barátod.

2015. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is pajtiban voltam a különtanárommal. Persze akkor még nem volt internetem, meg f@@szbuk sem, szóval csak órák után beszélgettünk picit.

Kezded kellemetlenül érezni magad? :D

2015. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem erzem magam kellemetlenül csak nem értem hogy miert van ez :)
2015. aug. 26. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
sehogy nem tekint rád
2015. szept. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mekkora a korkülömbség köztetek? am szerint ebben az esetben inkább barátnőként néz rád. én csak álmodhatok egy ilyen kapcsolatról...mindenképp értékeld
2015. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!