Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adhatnék a legjobb (és...

Mit adhatnék a legjobb (és egyben egyetlen) lánybarátnőmnek?

Figyelt kérdés
Ez az utolsó év amit együtt töltünk ugyanis ő Angliába én pedig Ausztriába megyek ki tovább tanulni és nemtudom mit adhatnék neki ami emlékezetes marad neki örökre.Amit tudni kell róla , hogy szereti az animéket ,az olvasást,a rajzolást és egy bolond mindig mosolygó "hippi" lány. Komoly válaszokat szeretnék kapni, előre is köszönöm nektek.

2015. aug. 26. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csináltass neki egy rajz portrét rólatok vagy róla egy kis háttérrel megspékelve :)
2015. aug. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Az klassz, hogy ennyire nem ismered se őt, se a keresőt, holott millió ilyen kérdés volt már :D
2015. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben az ajándék helyett valami közös programot szerveznék. Olyat ami emlékezetesen megmarad mindkettőtökben.. vidámpark,kalandpark,kirándulás..
2015. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ha sok közös képetek van akkor csinálj neki egy képes albumot a közös képeitekkel és akkor az megmarad neki örökre.
2015. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem is menjetek el valahovaha,ha meg szeretnél neki még ajándékot is adni és pl.jól rajzolsz akkor próbáld meg magadat és őt lerajzolni anime formában.Ha nem akartok elmenni sehová akkor menjetek át egymáshoz és tartsatok sorozat/film maratont sok kajával meg ilyenek.Az ajándékkal kapcsolatosan próbálj neki készíteni valami olyat amit személyes,pl.van valami kedvenc közös filmetek vagy animétek és azzal kapcsolatosan valamit pl.nyalkánc,karkötő,rajz.

Remélem segítettem egy kicsit :)

2015. aug. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!